logo

IATA KONFERANSINA TAV DAMGASI !

TAV Havalimanları iştiraki TAV İşletme Hizmetleri, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği  (IATA)  tarafından İstanbul’da düzenlenen 28. Uluslararası Yer Hizmetleri Konferansı’nın gözdesi oldu.

“Primeclass” yolcu salonları ve kişiye özel sunulan hizmetlerini ziyaretçilerle buluşturan, TAV İşletme Hizmetleri standı yoğun ilgi gördü.

tav_ozel_sunum_manset

 

TAV “primeclass” standında Barista Türkiye Şampiyonası’nda ödül kazanan ve “KahveKokanAdam” olarak tanınan internet fenomeni Özkan Yetik de katılımcılara özel bir sunum yaptı.

TAV İşletme Hizmetleri, İstanbul’da düzenlenen IATA Uluslararası Yer Hizmetleri Konferansı’nda “primeclass” markasını tanıtarak, ziyaretçilere özel yolcu salonu işletmeciliği hizmetleri hakkında bilgi veriyor.

tav_bora_isbulan

TAV İŞLETME HİZMETLERİ DÜNYA MARKASI !

TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Bora İşbulan “TAV İşletme Hizmetleri olarak, havacılık sektörünün önde gelen temsilcilerini İstanbul’da buluşturan IATA Uluslararası Yer Hizmetleri Konferansı’nda yer almaktan mutluluk duyuyoruz. “primeclass” markamızla yurt içi ve yurt dışında işlettiğimiz 30’dan fazla özel yolcu salonumuzda konuklarımıza yolculuk öncesi konforlu zaman geçirme olanağı sunuyoruz. Son olarak, Riga Havalimanı’ndaki özel yolcu salonlarının işletmesini devraldık. Geçtiğimiz yıl, Air France-KLM işbirliğinde Münih, Stuttgart ve Frankfurt havalimanlarındaki yolcu salonlarını işletmeye başladık. Önümüzde yeni anlaşmalar var. Yolcu salonu işletmeciliği alanında bugün geldiğimiz noktayı bu etkinlik sayesinden havacılık sektörüyle paylaşmak ve onların ilgisini görmek memnuniyet verici” dedi.

tav_sunum

KATILIMCILARA ÖZEL SUNUM !

TAV “primeclass” standında Barista Türkiye Şampiyonası’nda ödül kazanan ve “KahveKokanAdam” olarak tanınan internet fenomeni Özkan Yetik de katılımcılara özel bir sunum yaptı.

tav_iata_stand

TAV  “primeclass”, sunduğu butik hizmetler ile yolculara ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açarak müşterilerine farklı olanaklar sunmak isteyen havayolu şirketleri, bankalar ve diğer kurumlar için Türkiye ve yurtdışındaki havalimanlarında çözüm üretiyor. TAV “primeclass”, hâlihazırda 7 ülkedeki 18 havalimanında 30’dan fazla genel ve özel yolcu salonunu işletiyor.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?