logo

İNTİHAR ŞÜPHESİ THY UÇAĞINI ACİL İNDİRDİ!

Türk Hava Yollarının Tunus-İstanbul seferini yapan uçağı, bir yolcunun intihar etmek için çok sayıda hap aldığı iddiasıyla Atatürk Havalimanı’na acil indi.

thy_a330

Tunus’un Kartaca Havalimanı’ndan 102 yolcusuyla bugün saat 16.30’da havalanan THY’nin TK-664 sefer sayılı, Boeing 737-800 tipi uçağındaki Tunuslu Jihen B . adlı kadın yolcu uçağın Türk hava sahasına girmesinin ardından rahatsızlandı.

Durumu fark eden kabin memurları olayı uçağın kaptan pilotuna bildirdi. Bunun üzerine pilot Atatürk Havalimanı Hava Trafik Kontrol Kulesi ile bağlantıya geçerek, acil iniş izni istedi. Normal tarifesinden 20 dakika önce Havalimanı’na iniş yapan uçaktaki rahatsızlanan yolcu, apronda hazır bekletilen Devlet Hava Meydanları İşletmesi’ne ait ambulansla Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi götürüldü. 

Jihen B.,’nin uçuş sırasında sık sık uçağın tuvaletini kullandığı ve bir süre buradan çıkmadığı, çok sayıda hap alarak intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi. Jihen B.’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 

APRON24.COM

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?