logo

İSTANBUL’U ARADAN ÇIKARDI ÖDÜLÜ KAPTI!

SunExpress_hostes_cabin-crew

Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin “Farkında Olanlar, Fark yaratanlar” konseptli Medya ve İletişim Ödülleri sahiplerini buldu.

sun_odul

SunExpress, aktarmasız uçuşları ön plana çıkaran ve bu konuda farkındalık yaratan “İstanbul çık aradan” reklamı filmi ödül aldı. Ödüllerin dağıtıldığı geceye katılan SunExpress Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın, SunExpress’in ödülünü Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Şahin Karasar’dan aldı.

sun_maket_ucak

Teşekkür konuşması yapan Aydın, Maltepe Üniversitesi’nin bu duyarlılığına teşekkür ederek “Bu projeyi hayata geçirmemizin nedeni tabi ki İstanbul’u aradan çıkarmak değil. Bizim merkezimiz Antalya ve HUB’ımız da İzmir. Bu iki kentimizden hem Türkiye’de hem Avrupa’da bir çok noktaya uçuyoruz. Bu projeyle de, İstanbul üzerinden bir yerlere gitmek zorunda olmadıklarını, İstanbul’un o karmaşasına girmeden isterlerse direkt uçuşlarımızla isterlerse İzmir ve Antalya üzerinden rahat rahat uçabilecekleri mesajını vermeye çalıştık. Bu değerli ödül ile de bunda başarılı olduğumuzu gördük. Başta Sayın Rektör Karasar’a olmak üzere bütün Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi akademisyenlerine teşekkür ederiz” dedi.  Aydın daha sonra da Rektör Karasar’a SunExpress uçak maketi hediye etti.

 

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?