logo

KALP KRİZİ GEÇİREN YOLCU HAYATINI KAYBETTİ

kalp

Türk Hava Yolları uçağı ile bugün New York’tan İstanbul’a gelen Mustafa Kurt, Atatürk Havalimanı geliş katında pasaport işlemlerini yaptırmak için yürürken kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Mustafa Kurt’u hayata döndürmek için uzun süre kalp masajı yaptı. Amerika’da yaşayan aynı zamanda ABD’de oturma izni olan Mustafa Kurt, THY’nin New York ‘tan gelen uçağı ile Atatürk Havalimanı’na saat 15.05’de indi. Burada pasaport kontrolü için sırasını bekleyen Mustafa Kurt aniden rahatsızlandı ve olduğu yere yığıldı.

kalp2

Polisin olay yerine sağlık ekibi çağırması üzerine doktorlar pasaport kontrol noktası öncesi kriz geçiren Mustafa Kurt’un yanına geldiler. Port Clinic doktorları tarafından yapılan müdahaleler sonucu Mustafa Kurt hayata döndü.

Müdahale sırasında yolcular da ne olduğunu anlamaya çalışırken polis alanı paravanla kapattı. Sedyeyle pasaport bölümünden geçirilen Kurt için polis yolu açarken, sağlık ekipleri de hastaneye yetiştirmek için koştu. Ambulansla Bakırköy Devlet Hastanesine kaldırılan Kurt, burada hayatını kaybetti.

APRON24.COM

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?