logo

KAYIP 400 BİN EURO’NUN SAHİBİ KİM ?

Sırbistan’ın başkenti Belgrad’daki Nikola Tesla Havalimanı’nda, önceki gün unutulan bir valizin içinde 400 bin Euro bulundu. Servet değerindeki paranın sahibinin ismi sır gibi tutuluyor.

havalimani

Barselona’dan Belgrad’a seyahat eden bir Slovenya vatandaşının, Belgrad’daki Nikola Tesla Havalimanı’nda kaybettiği valizden 400 bin Euro çıktı.

Sırbistan Gümrük Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 46 yaşındaki Slovenya vatandaşına ait valizin içindeki paranın, şahsın valizi teslim almaya geldiği sırada, X-Ray cihazındaki kontrolde tespit edildiği belirtildi.

PARAYI ŞANS OYUNLARINDAN KAZANMIŞ !

Şahsın Cumartesi günü kaybettiği valizini almak üzere dün akşam havalimanına geldiği ve gümrük memurunun valizin içinde ne olduğuna ilişkin sorusuna “sadece kişisel eşyalar” cevabı verdiği ancak kontrolün ardından valizin içinde 400 bin Euro olduğunu kabul ettiği bildirildi.

euro

Yapılan sorgulamada şahsın parayı 10 yıl önce şans oyunlarından kazandığını söylediği kaydedilirken, yasal olarak ülkeye sokmasına izin verilen 10 bin Euronun kendisine teslim edildiği, 390 bin Euroluk kısma ise ilgili mahkemedeki yasal süreç tamamlanana kadar el konulduğu belirtildi.

PARANIN SAHİBİ KİM ?

Sırbistan Gümrük Yetkilileri, basın mensuplarının paranın sahibinin kim olduğu yolundaki sorularını yanıtsız bıraktı. Sebebi şimdilik bilinmiyor ama kayıp valizden çıkan servet değerindeki 400 bir Euro’nun sahibinin kimliği bir sır gibi saklanıyor.

APRON24.COM

 

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments