logo

KOMŞUNUN UÇAĞINI ŞİKAYET ETTİLER

Çoğunlukla insanlar, komşusunun köpeğinin fazla havlayıp gürültü yapmasından şikayetçi olurlar. Ancak Amerika’da akıllara durgunluk veren bir şikayet konuşuluyor.

ucak_3

Son günlerde Amerika Birleşik Devletleri’nde ilginç bir olay yaşanıyor. Sinirlenen komşular 65 yaşındaki komşularının uçağından şikayetçi oldular.

ucak_2

New York’un dış bölgelerinden Oceanside’da yaşayan 65 yaşındaki Harold Guretzky’in başı komşularıyla dertte. Guretzky’in komşuları, Harold Guretzky’in araba garajının önüne koyduğu tek motorlu uçağının varlığından şikayetçiler. Sağlık sorunları sebebiyle uçamayan Harold Guretzky uçağını aylık 150 dolar ödeyerek havaalanında tutacak gücünün olmadığı için böyle bir şey yaptığını söylüyor.

ucak_4

Harold Guretzky ekonomik sebeplerle uçağını havaalanında tutamadığını söylese de komşuları bu durumdan hoşnut değil ve Guretzky’i evinin önüne park ettiği uçak sebebiyle şikayet etmiş durumdalar.

ucak_belge

Yapılan şikayet sonucunda Guretzky’e 2500 dolar da bir park cezası kesilmiş…

ucak

Harold Guretzky komşularının bu hareketine anlam veremediğini söylerken bazı komşularının aynı şekilde kendi garajlarının önüne teknelerini park ettiğini ama bunun kimseyi rahatsız etmediğini sözlerini ekliyor.

ucak_tamir

Guretzky ayrıca çevredeki okulların çocukların uçağı yakından görebilmesi için küçük gruplar halinde kendisini ziyaret ettiğini anlatıyor.

ucak_5

 

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?