logo

LUFTHANSA FRANKFURT’TAN BODRUM’A UÇUYOR !

lufthansa_a380

Lufthansa Alman Hava Yolları, büyüme stratejileri çerçevesinde çok önemli bir ülke olan Türkiye’de yeniden atağa geçti. Şirket yeni adım olarak Bodrum-Almanya bağlantılarını güçlendiriyor.

Geçtiğimiz yıl başlayan Münih- Bodrum seferleri başarılı şekilde devam ederken, şimdi de Frankfurt-Bodrum arasında direkt seferlere başlıyor.

lufthansa_kabin_cocuk

Lufthansa  Alman Havayolları, 16 Mayıs 2015 tarihinden itibaren  Frankfurt‘tan Bodrum‘a tarifeli seferlere başlıyor. Lufthansa’nın Frankfurt‘tan Bodrum‘a haftada bir gün düzenleyeceği sefer sayesinde Frankfurt‘tan Cumartesi  günü saat 13:35’te hareket edecek yolcular saat 17:40’ta Bodrum‘a  ulaşacaklar.  Bodrum  havalimanından aynı gün düzenlenecek sefer ise saat 18:35‘ te hareket edecek, yolculara saat 20:55‘te Frankfurt‘ta olacak. Lufthansa, Bodrum’dan ortalama 3 saat 20 dakika sürecek yeni uçuşta, A320 tipi uçakları kullanacak.

lufthansa_kabin_ikram

“TÜRKİYE’DEKİ KONUMUMUZ DAHA DA GÜÇLENECEK”

Geçtiğimiz yıl Lufthansa’nın Münih’ten Bodrum’a  haftada bir gün olarak başlattığı seferler ve yeni başlayacak Frankfurt-Bodrum seferlerine ilişkin olarak Lufthansa Türkiye Genel Müdürü Stefan Löcherbach Türkiye pazarının önemine dikkat çekti. Löcherbach ”Türkiye’deki konumumuzu daha da güçlendirecek yeni bir hizmeti açıklamaktan memnuniyet duymaktayım. 16 Mayıs‘ta  başlayacak olan Bodrum seferleriyle Türkiye’ye gidecek veya Türkiye’den Almanya’ya gitmek isteyecek Lufthansa yolcularına daha fazla esneklik sunulmuş olacak” dedi.

Lufthansa planes

“TÜRKİYE’YE YAPTIĞI SEFERLER 71’E ÇIKIYOR”

Türkiye’deki yabancı havayolları arasında en büyük pazar payına sahip olan Lufthansa’nın Bodrum’dan başlayacak yeni seferleri ve yaz sezonunda İzmir‘den  Münih’e  ve Antalya’dan Münih’e düzenleyeceği  ilave seferler ile birlikte Türkiye’den  sunacağı sefer sayısı haftada toplam  71‘e çıkacak. Lufthansa hali hazırda İstanbul’dan Frankfurt’a haftada 21, İstanbul’dan Münih’e haftada 14, Ankara’dan Münih’e haftada 14, İzmir’den Münih‘e haftada 10, Antalya’dan Münih’e haftada 2, Bodrum’dan Münih’e haftada  2 sefer düzenliyor.

APRON24.COM

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments