logo

LUFTHANSA’DAN EMEKLİ OLDU !

Alman Havayolu Şirketi Lutfhansa’nın Türkiye İstasyonlar Müdürü Sibel Kartal Doğan emekli oldu. 

sibel

1974 Lufthansa’da işe başlayan ve yolcu hizmetleri servisinin çeşitli birimlerinde çalıştıktan sonra Lufthansa’nın Türkiye İstasyonlar Müdürü olan ve emekliye ayrılan Doğan’ı şirketi ve arkadaşları unutmadı.

Atatürk Havalimanı’nda kendisi için bir parti veren arkadaşları Doğan’ı bu gününde yalnız bırakmadı.

sibel_pasta

Partiye başta Lufthansa Türkiye Genel Müdürü Stefan Löcherback, Türkiye Yunanistan ve Doğu Akdeniz İstasyonlar Direktörü Marcus Vaaght, Türkiye Basın ve Halkla İlişkiler Direktörü İnci Gökçe ile Doğan’ın arkadaşları katıldı.

sibel_2

Üzerinde 41.5 kere maşallah yazan pastayı kesen Doğan “Ben Lufthansa’yı ve Havacılığı çok sevdim. ondan da ötesi ailem gibi gördüğüm ve aynı çatı altında çalışma imkanına sahip olduğum arkadaşlarımı çok sevidim. Onlardan ayrılmak zor olacak ama bir ayağım hep burada olacak ” dedi.

sibel_1

Doğan bundan sonra ki planlarını ise uzun yıllardır yardım derneklerinde faaliyet gösteriyordum bundan sonra da devam edeceğim onun dışında da doğal tarım yapmak istiyorum şeklinde ifade etti.

sibel_toplu

Doğan’la 41.5 yıldır çalıştıklarına dikkat çeken Lufthansa Türkiye Genel Müdürü Stefan Löcherback “Biz onu çok sevdik.O da bizi çok sevdi. Ayrılması bizi üzdü. Bundan sonra ki emeklilik yaşamında kendisine başarılar diliyoruz” diye konuştu.

 

APRON24.COM

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?