logo

LUFTHANSA’DAN YENİ FİYATLAMA

lufthansa_kabin_ikramfif, klasik ve esnek ekonomi sınıfı seçeneklerinden oluşacak bu sistemle, müşterilerin yalnızca istedikleri servislere para ödemesi hedefleniyor.

Lufthansa’nın hafif, klasik ve esnek ekonomi sınıfı seçeneklerini sunduğu yeni fiyatlandırma sistemi, Almanya iç hat ve Avrupa geneli uçuşlarda uygulamaya geçecek.

EKONOMİ SINIFI 3’E BÖLÜNÜYOR

Bu sistemle, ücretsiz bagaj, koltuk seçimi, rezervasyon değişimi ve iptali gibi işlemlerde müşterilere sunulan fiyatlandırma değişecek. Müşteriler, tam esnek business class ve 3 farklı ekonomi sınıfı seçenekleri arasından, tercih yapabilecek.

MÜŞTERİ, KENDİ UÇUŞ PAKETİNİ KENDİ OLUŞTURABİLECEK

Müşterilerin yalnızca gerçekten faydalanabilecekleri hizmetlere para ödemeleri gerektiğini belirten Lufthansa German Airlines Yönetim Kurulu Üyesi ve Deutsche Lufthansa AG Baş Ticaret Sorumlusu Jens Bischof  “Yeni uygulamamız, tam olarak bunu başarmayı hedefliyor. Yakın zamanda, fiyatlandırma sistemimizin esnekliği sayesinde, müşteriler sunduğumuz hizmetler arasından istediklerini seçerek kendi uçuş paketlerini kendileri oluşturabilecekler” dedi.

 

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?