logo

MICHAEL KORS ATÜ MAĞAZALARINDA

ATU_Mkors_1

Türkiye’nin en büyük gümrüksüz mağaza işletmecisi, dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan seyahat perakendecisi ATÜ, duty-free’nin avantajlı ürünlerinin yanı sıra birbirinden farklı konseptlere sahip butik mağazalarına getirdiği yenilikler ile dikkat çekiyor.

ATU_Mkors_2

ATÜ, “Michael Kors” gibi dünya devi bir markanın ayakkabı koleksiyonunu da İstanbul Atatürk Havalimanı mağazasında satışa sundu. Son yıllarda hızla büyüyen ve tercih edilen bir marka olan Michael Kors, tasarımlarındaki zarafet ve spor şıklığı tüm yolcuların beğenisine sunuyor. Geçen yıl mayıs ayında açılan 113 metrekarelik mağazada moda ve aksesuar ürünleri de yer alıyor.

ATU_GM_Ersan Arcan
ATÜ Genel Müdürü Ersan Arcan “Misafirlerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerime cevap veriyor olmak bize olumlu dönüşler sağlıyor. Bizim için öncelik müşteri memnuniyetidir. Michael Kors’un mağazasının bizim çatımız altında olması gurur verici” dedi.

ATU_Mkors_3

Ödüllü tasarımcı ile aynı adı taşıyan marka 1981 yılında kuruldu. Geniş ürün yelpazesi ayakkabı, saat, takı, erkek ve kadın hazır giyim, gözlük ve parfüm ürünlerini içeriyor. 95 ülkede lüks alışveriş denince akla gelen markalardan olan Michael Kors en yeni tasarım ürünleri ile misafirlerini bekliyor.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?