logo

ONUR AİR MOSKOVA UÇUŞLARINA YENİDEN BAŞLADI

onur_air_ucak

Türk Hava Yolları’ndan sonra Onur Air’de Moskova uçuşlarına başladı. Uçuşların 219 koltuk kapasiteli Airbus A-321 uçağı ile gerçekleştirileceği belirtildi.

Gazetem.ru internet sitesinde yer alan habere göre Moskova Sheremetyovo Havaalanı F terminalinden dün (4 Ağustos 2016) ilk seferini yapan havayolu şirketi 30 Ekim 2016 tarihine kadar her gün bir seferle Antalya-Moskova-Antalya seferlerini gerçekleştirecek.

Sheremetyovo Havaalanı basın departmanından yapılan açıklamada Onur Air’in 219 koltuk kapasiteli Airbus A-321 uçağı ile hizmet vereceği belirtildi. Önceki yıllarda da Rusya’ya mevsimlik uçuşlar gerçekleştiren havayolu şirketi, Türkiye ile Rusya arasında henüz açılmayan charter seferleri nedeni ile çoğunluklu olarak turist taşımacılığı için tur operatörleri tarafından kullanılacak.

Daha önce Türk Hava Yolları’nın da kullandığı uluslararası Sheremetyovo Havaalanı, Rusya’nın en fazla yolcu yoğunluğu olan havaalanlarından birisi. 200’den fazla noktaya uçuş gerçekleştirilen havaalanı 2015’te 31 milyon 612 bin yolcu ağırladı.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?