logo

PEGESUS’LA OSLO GİDİŞ-DÖNÜŞ 57.99 EURO

Pegasus Hava Yolları, uçuş ağını Londra’nın güneyinde yer alan Gatwick ve Norveç’in başkenti Oslo ile genişletiyor. Yeni hatlarla birlikte Pegasus’un uçuş ağı 37 ülkede 89 noktaya ulaşacak.

pegasus_kalkis-1

Pegasus 1 Mayıs’tan itibaren, Londra’da 5 senedir uçtuğu Stansted’ten sonra, Avrupa’nın en çok ‘noktadan noktaya uçuş’ gerçekleştirilen Gatwick Havaalanı’na tarifeli seferlere başlayacak. Pegasus, 14 Mayıs 2015’te de yolcularını Norveç’in başkenti Oslo’ya uçuracak.

Londra-Gatwick ve Oslo’nun eklenmesi ile Pegasus Hava Yolları‘nın uçuş noktaları yurt içinde 30, yurt dışında  ise 59’a yükselecek. Şirketin toplam uçuş sayısı ise, 37 ülkede 89 noktaya yükselecek.

İSTANBUL-GATWİCK 45.99 EURO

Yolcular, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri karşılıklı yapılan seferlerle, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan Londra ve Gatwick Havaalanı’na 45,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla ulaşabilecekler.

OSLO’YA HAFTADA 4 SEFER…

Pegasus misafirleri Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri İstanbul Sabiha Gökçen Havalanı’ndan Norveç’in başkenti Oslo’ya yapılacak tarifeli seferler ile haftanın dört günü 57,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabilecek.

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments