logo

PİLOT TÜM YOLCULARA NEDEN PİZZA ISMARLADI ?

CÖMERTLİK ÖLMEDİ !

ABD’de Philadelphia’dan Atlanta’ya giden uçak, iki saatten fazla rötar yapınca, pilot koltuklarında beklemekte olan yolculara pizza ısmarladı.

Philadelphia’dan Atlanta’ya gidecek olan uçak, iki saatten fazla rötar yapınca yolcular sinirlenmeye başladı. Yolcuların sinirlendiğini ve olay çıkaracaklarını anlayan pilot, yaptığı bir hareketle tüm yolcuların kalbine girdi. Uçağın rötar yapmasından dolayı uçak içinde bekleyen tüm yolculara pizza ısmarladı.


pil

Philadelphia’dan Atlanta’ya giden Delta Havayolları’na ait uçağın pilotu rötardan dolaya uçak içinde bekleyen yolcuları sakinleştirmek için, tüm uçağa pizza ısmarladı. Salı öğleden sonra hareket etmesi planlanan uçak, hava muhalefeti nedeniyle, yolcularla birlikte uçuşa hazır olduğu halde bir türlü havalanamadı. Koltuklarında çaresizce bekleyen yolcular bir süre sonra camdan baktıklarında, uçağa doğru yanaşan bir bagaj arabasını fark ettiler, aracın üstü pizza kutularıyla doluydu!

pil 2

Ailesiyle birlikte evine gitmek üzere uçakta bulunan Khoury Ashooh adlı yolcu, iki buçuk saatlik rötarı telafi etmek için pilotun ısmarladığı pizzaların, hosteslerce dağıtıldığı anları fotoğrafladı. Uçak üç saat gecikmeli olarak Atlanta’ya vardı.

pil3

Ohio, Illinois ve Mississippi’de  rötar yapan diğer Delta uçuşlarının yolcuları da uçakta beklerken kendilerine pizza sipariş edildiğini duyuran twitler attı.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?