logo

PİLOTLAR VE HOSTESLER TERÖRÜ LANETLEDİ!

Havacılık çalışanlarını temsil eden sektör temsilcileri Atatürk havalimanında yaşanan terör saldırısını protesto etti. Saldırının yaşandığı yere karanfil bırakan temsilciler yaptıkları açıklamada “ Kaygılıyız. Ama korkmuyoruz” dedi

SİTE6

Sivil havacılık dernekleri adına konuşan TALPA Genel Sekreteri Kaptan Pilot Bülent Boralı, teröristlerin sivil havacılık çalışanların iş yerlere saldırdıklarını anımsattı.

PİLOT1

Boralı, yaşamını yitirenler arasında sivil havacılığa hizmet eden, katkı sunan masum insanların, yolcuların, güvenlik görevlilerinin olduğunu dile getirerek, “Hepsinin acısını yüreğimizin en derinlerinde hissediyoruz. Diliyoruz ve umuyoruz ki, bu saldırı son olsun. Kaygılıyız ama korkmuyoruz. Kızgınız ama duygularımızın aklımızın önüne geçmesine izin vermiyoruz. Üzgünüz ama geleceğe umutla bakıyoruz.” diye konuştu.

Dernek üyeleri, basın açıklamasının ardından terör saldırısında yaşamını yitiren Atatürk Havalimanı personeli için Dış Hatlar Gidiş Terminalinde kurulan anma standına gelerek, buraya kırmızı karanfil bıraktı.

THY MAĞDUR YOLCULARI OTELLERDE AĞIRLADI
Türk Hava Yolları, iptal edilen seferleri nedeniyle yolcularını, İstanbul’da anlaşmalı olduğu otellere yerleştirdi.Türk Hava Yolları sefer iptalleri nedeniyle iki günde 5 bin 599 yolcuyu otellerde konaklatırken 12 bin 631 yolcuya da yemek ikramında bulundu.5 bin kişinin de biletlerinde değişikliğe gitti.

İŞTE HABERİN FOTOĞRAFLARI:

SİTE7

SİTE6

SİTE5

SİTE4

SİTE3

SİTE2

PİLOT1

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?