logo

QATAR AİRWAYS ÖDÜLE DOYMUYOR !

Her yıl verilen Skytrax Dünya Hava Yolu Ödülleri kapsamında/ en iyi havacılık ödüllerinden üçünü alan Qatar Airways, üçüncü defa “Yılın Hava Yolu Şirketi” ödülünü kazandı. 

qatar

Skytrax ödül kategorileri arasındaki en önemli ödül olan Yılın Hava Yolu Şirketi ödülü, sunulan hizmetin mükemmelliğinin ve Qatar Airways ile uçan yolcuların yüksek kaliteli bir seyahat deneyimi yaşadıklarının bir kanıtı olarak gösterildi.

Ödül Qatar’ın son 10 ayda Küresel Olarak İlk Müşterisi olduğu Airbus A380 ve Airbus A350 modellerini hizmete sokarak filosunu genişleterek kayda değer bir büyüme yaşadığı bir dönemde geldi. Skytrax Dünya Hava Yolu Ödülleri bugün Paris Air Show kapsamına Musée de l’Air et de l’ Espace’da düzenlendi.

Ödülün sahibi 160 farklı ülkeden yolcu memnuniyeti anketine katılan milyonlarca yolcunun seçimi ile belirlendi. Hava yolu şirketi, Yılın Hava Yolu Şirketi ödülünün yanı sıra En İyi Business Class Uçak Koltuğu ve Qatar Airways’in sekizinci defa aldığı Orta Doğu’nun En İyi Hava Yolu Şirketi ödüllerini de kazandı.

Qatar Airways Group CEO’su Akbar Al Baker “Mükemmellik ve yenilik açısından bu derece büyük başarı elde etmiş bir hava yolunda yöneticilik yapmaktan dolayı gurur duyuyorum. Bu ödül ekibimizin işine gösterdiği benzersiz özenin ve yolcularımıza sunulan deneyimin bir yansıması. Ödüllü bir hava yolu şirketi olmak tutkunun ve adanmışlığın bir sonucu. Bu unvanı korumak ise bizim en büyük amacımız. Bu ödülü kazanmamızı sağlayan her bir Qatar Airways çalışanına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Qatar Airways’de yaptığımız her şeyin merkezinde yolcularımız var, onlar tarafından takdir edildiğimiz ve bu üç Skytrax ödülünü aldığımız için son derece mutluyuz. Bu ödüller yolcularımızın memnuniyetini yansıtıyor; beş yıldızlı hizmet sunan hava yolu şirketimizle uçmayı tercih ettiler ve Qatar Airways’i üçüncü defa Yılın En İyi Hava Yolu Şirketi seçtiler. Qatar Airways olarak misafilerimize 147 varış noktasına yaptığımız uçuşlarda en iyi seyahat deneyimini sunmak için büyük çaba sarf ediyoruz ve her bir yolcumuza kaliteli hizmet sunmak konusunda kararlıyız” diye konuştu.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?