logo

QATAR AVUSTRALYA’DA GAZA BASTI !

qatar_sert_inis

Qatar Airways, 1 Mart 2016 tarihinden itibaren, Doha ile Sydney arasında her gün yapılması beklenen direkt uçuşlarla birlikte havayolu şirketinin Avustralya’daki üçüncü varış noktasının uçuş ağına katılacağını duyurdu.

Doha merkezli havayolu şirketi, şu anda her gün Melbourne ve Perth şehirlerine haftada 14 uçuşla aktarmasız uçuşlar gerçekleştiriyor.Sydney, Qatar Airways’in hızla büyüyen uçuş ağının en popüler varış noktası olarak kabul ediliyor.

Kalkış saatinin her iki yönde de akşam saatlerinde olması yolcular açısından daha uygun görülmüş. Ayrıca, Doha–Sydney arasında her gün yapılacak olan uçuşlarda kullanılacak Boeing 777-300 modeli uçaklarda, her iki sınıfta da Qatar Airways’in ödüllü konuk severliği ve konfor hizmeti sunulacak.

Önümüzdeki Mart ayından itibaren Sydney uçuşlarının başlayacağını belirten Qatar Airways Grup CEO’su Akbar Al Baker, “Avustralya’daki varış noktalarının artmasının Katar ile Avustralya arasında var olan ticareti ve ticari bağları arttıracağına ve güçlendireceğine şüphe yok. Bu sayede yakın gelecekte daha sağlam ortaklık fırsatları yakalanabilecek. Bu uçuşların başlaması ile Avustralya ve uçuş ağımızdaki diğer noktalar arasında da daha fazla yolcu taşıyacağız. Böylece hem Doha’daki en son teknoloji ile donatılmış Hamad Uluslararası Havalimanında hem de uçuş esnasında daha fazla yolcumuza birinci sınıf hizmet sunacağız” dedi.

 

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?