logo

REZİDANS KABİNLİ A380’LE İLK SEFER

A380_Etihad_-_In_flight_1

Etihad Airways’in Etihad Rezidans kabinli Airbus A380 uçağı, Abu Dabi-New York uçuşlarına başladı.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways’in Etihad Rezidans kabinli Airbus A380 uçağı, Abu Dabi-New York uçuşlarına başladı İstanbul’dan New York’a giden Etihad Airways yolcuları ı 23 Kasım 2015 tarihinden itibaren seyahatlerinin Abu Dabi – New York kısmını A380 ile gerçekleştirebilecek.

Yaklaşık 12 metrekare alana sahip Etihad Rezidans kabini A380’in üst katının ön bölümünde yer alıyor ve bir ya da iki yolcu ağırlayabiliyor.Bir oturma odası, ayrı bir duş bölümü ve iki kişilik yatak odasından oluşan Etihad Rezidans kabinlerinde havacılık endüstrisinde yine bir ilk olan kabine özel uçuş görevlisi yer alıyor.Etihad Airways’in A380 uçağı, 9 First Apartment, 70 Business Studio ve 415 akıllı ekonomik koltuğu ile yüksek standartlarda konfor, eğlence ve kabin içi bağlantı sunuyor.

etihad_a380_rezidans

ÖN KONTROL KOLAYLIĞI SAĞLIYOR

Etihad Airways ile Abu Dabi’den Amerika Birleşik Devletleri’ne seyahat eden tüm yolcular, Abu Dabi Havalimanı’nda ön kontrolden geçme avantajından faydalnabiliyor.Ön kontrol uygulaması ABD yolcularına uçaklarına binmeden önce ABD havalimanlarında uygulanan gümrük, göçmenlik ve güvenlik de dahil tüm kontrollerden geçtikleri benzersiz bir hizmet sunuyor. Böylece yolcular, ABD’ye ulaştıklarında iç hat yolcuları gibi hızlıca ülkeye giriş yapabiliyor.

Etihad Airways First Class ve Business yolcuları, Abu Dabi aktarmalı olarak gerçekleşen uzun mesafeli uçuşlarda “The Premium Stopover” paketinden yararlanarak şehrin en iyi otellerinde konaklayabiliyor. Program kapsamında First Class yolcuları 2 gece, Business Class yolcuları ise 1 gecelik ücretsiz konaklamanın tadını çıkarıyor.

 

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?