logo

RUSLAR HAVALİMANLARIMIZI İNCELİYOR

rus_heyet_havalimani_inceleme

Rusya Federasyonu’ndan aralarında iki bakan yardımcısının da bulunduğu 14 kişilik heyet İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen ile Antalya Havalimanlarında incelemelerde bulunuyor.

rus_heyet_havalimani_inceleme2

Rusya Federasyonu Kültür Bakan Yardımcısı Sergey G. Obryvalin ile Ulaştırma Bakan Yardımcısı Nikolay Zakhryapin’in yer aldığı 14 kişilik Rus heyet bugün İstanbul Atatürk ile Sabiha Gökçen Havalimanlarında incelemelerde bulunuyor.

rus_heyet_havalimani_inceleme1

Heyete Türkiye adına Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman eşlik ediyor. Yayman, twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Rusya Turizm Heyetiyle İstanbul’da toplantıdayız. Türkiye-Rusya ilişkilerinde beyaz bir sayfa açacağız. Cumhurbaşkanımızın Rusya seyahati öncesi heyetler arası görüşmeler yapıp charter seferlerini başlatmayı planlıyoruz. Bu krizi fırsat bilip Tatınıtm/Ürün/Pazar stratejimizi yeniden yapılandırmayı hedefliyoruz” dedi.

rus_heyet_havalimani_inceleme3

Atatürk Havalimanı’nda güvenlik kontrollerini inceleyen ve emniyet yetkililerinden bilgi alan Rus heyet daha sonra İstanbul Valiliği ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na geçti. Heyetin son durağı ise yarın Antalya olacak.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?