logo

SABİHA GÖKÇEN’DEN FAS’A 99 EURO’YA UÇUN !

Air_Arabia_Maroc

Air Arabia Maroc, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan, Fas’ın Tangier şehrine 99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçuyor.

Air Arabia Maroc, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan, Fas’ın Tangier şehrine karşılıklı tarifeli düzenlenen seferler başlıyor. Uçuşlar; 24 Temmuz tarihinden itibaren, haftanın iki günü İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ile Tangier arasında 99 Euro’dan başlayan fiyatlarla gerçekleştirilecek.

Tangier_1

Air Arabia Maroc, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan, Fas’ın Tangier şehrine düzenlenen seferler Pazartesi ve Cuma günleri karşılıklı olarak yapılacak. Air Arabia, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan halen Air Arabia olarak Sharjah’a, Air Arabia Maroc olarak da Kazablanka’ya karşılıklı tarifeli seferler gerçekleştiriyor.

Tangier (2)

Öte yandan seferlerin başlaması nedeniyle Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yolculara yönelik bir kokteyl düzenlendi. Etkinliğe, Fas İstanbul Başkonsolosu Mohammed Sbihi ile İSG ve Air Arabia üst düzey yetkililerinin yanısıra Tangier uçuşunun yolcuları ve uçuş ekibi de katıldı. Ayrıca kokteylde, İSG ve Air Arabia üst düzey yetkililerinin katılımıyla pasta kesimi yapıldı.

APRON24.COM

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?