logo

SEDA SAYAN: “TERÖRÜ LANETLİYORUZ”

seda_sayan_manset

Ünlü sanatçı Seda Sayan, Amerika seyahati öncesinde geldiği Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde terör saldırısında hayatını kaybedenlerin fotoğraflarının bulunduğu bölüme karanfiller bıraktı.

ahl_karanfil1

Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilen terör saldırısının ardından Dış Hatlar Terminali’nde hayatını kaybedenler anısına oluşturulan bölümde ziyaretler sürüyor. Ünlü sanatçı Seda Sayan da sevgilisi Erkan Çelik ile birlikte Amerika seyahati öncesinde geldikleri Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde hayatını kaybedenler adına oluşturulan bölüme karanfiller bıraktı.

seda_sayan_karanfil1

“TERÖRÜN HER TÜRLÜSÜNÜ LANETLİYORUZ”

Terör olaylarına tepki gösteren Seda Sayan “Canlarımız gitti, canımız onlar bizim. Günahsız insanlar gitti. Bir sürü günahsız insan. Ne günahları var. Bu senin de başına gelebilir. Hepiniz buradasınız. Ben her bir yere gittiğimde iş için tatil için sizlerle karşılaşıyoruz. Hepimize olabilir. Hepimizin başına gelebilir. Terörün her türlüsünü lanetliyoruz. Allah kahretsin, bu alçakça bir saldırı. Güzel bir şey değil, nedir bu yani. Mübarek günde bir de. Hayırlı bayramlar inşallah Allah tüm dünyaya böyle bir keder yaşatmasın” dedi.

seda_sayan_karanfil2

Ünlü sanatçı Seda Sayan, daha sonra Amerika’ya seyehat etmek üzere alandan ayrıldı.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?