logo

ŞİDDETLİ YAĞIŞ HAVA TRAFİĞİNİ FELÇ ETTİ !

apron12-1024x683

İstanbul’da etkili olan sağanak yağış nedeniyle iç ve dış hatlarda aksamalar yaşanıyor.

İstanbul’da etkili olan yağış nedeniyle hava trafiğinde aksamalar meydana geldi. Kentte etkili olan şiddetli yağış nedeniyle Atatürk Havalimanı’ndaki bazı iç ve dış hat seferlerinde gecikmeler meydana geldi.

İstanbul’da akam saatlerinde başlayan sağanak, hava trafiğini aksattı. Şiddetli yağış nedeniyle Atatürk Havalimanı’na inmesi gereken uçaklar, havada tur atmak zorunda kaldı. Havalimanından kalkmaya hazırlanan uçaklarda da gecikmeler meydana geldi.

Havalimanı yetkilileri, uçakların güzergahında bulunan elektrik yüklü kümülüs bulutları nedeniyle hava trafiğinde aksamaların yaşandığını, ilerleyen saatlerde bazı uçakların çevre havalimanlarına yönlendirilebileceğini bildirdi.

DENİZ OTOBÜSLERİ SEFERLERİ DE İPTAL EDİLDİ

Bursa Deniz Otobüsleri’nin (BUDO) 4 seferi, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi. Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği’nden yapılan açıklamada, BUDO’nun 21.30’daki Bursa (Mudanya) – İstanbul (Kabataş) ve 21.30’daki İstanbul (Kabataş) – Bursa (Mudanya) seferlerinin hava muhalefeti nedeniyle iptal edildiği bildirildi.

Bu arada, 19.00’daki Bursa (Mudanya) – İstanbul (Kabataş) ve 20.00’deki İstanbul (Kabataş) – Bursa (Mudanya) seferleri de yapılamadı.

 

APRON24.COM

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?