logo

SİNGAPUR AİRLİNES DÜSSELDORF’A UÇUYOR

Singapur-Havayolları_A350-900

Gelecek sene Singapur’dan başlayacak olan aktarmasız uçuşlar ile Düsseldorf, Singapur Havayolları’nın uçuş rotasındaki üçüncü Alman şehri olacak. 21 Temmuz 2016 tarihinde başlayacak olan uçuşlar Havayolu Şirketinin uçuş filosuna en son katılan yepyeni Airbus A350-900 model uçaklarla yapılacak.

SQ338 sefer sayılı Düsseldorf uçuşları, Singapur’dan Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 23:30’da (yerel saat) yapılacak. SQ337 geri dönüş uçuşları Salı, Cuma ve Pazar günleri saat 11:30’da (yerel saat) Düsseldorf’dan gerçekleştirilevek. Singapur Hava Yolları, ilerleyen tarihlerde uçuşların sıklığını arttırmayı amaçlıyor.

Singapur Havayolları Pazarlama Planlaması Kıdemli Başkan Yardımcısı Sayın Lee Wen Fen “Düsseldorf uçuşları mevcut Avrupa hizmetlerimizi tamamlayacak ve Singapur Havayolları’nın en son kabin ürünleriyle donatılmış olan yepyeni Airbus A350-900 model uçaklarla yapılacaktır. Düsseldorf’un da uçuşlarımıza eklenmesiyle birlikte Singapur Havayolları Frankfurt ve Münih’inde dahil olduğu Almanya’nın en büyük üç havalimanına hizmet ediyor hale gelecek” dedi.

Düsseldorf, Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin başkenti. Belçika ve Hollanda ile sınır komşusu olan eyalet, Almanya’nın en kalabalık eyaleti. Uluslararası ticaret, üretim ve finansal merkez olmasının yanı sıra ticaret fuarları ile bilinen öncü bir moda merkezi. Yeni uçuşlarla birlikte Singapur Havayolları Almanya’ya haftada 38 uçuş yapacak. Bu; Singapur Frankfurt arası günde iki defa gerçekleşen uçuşlar, Frankfurt New York arası günlük uçuşlar, Singapur Münih arası günlük uçuşlar ve Münih Manchester arası günlük uçuşları kapsıyor.

Yolcular, yeni A350-900 model uçaktaki en son jenerasyon kabin ürünlerinin keyfini çıkarabilecek. Buna; yepyeni Business, Premium Economy ve Economy Class koltuklarının yanı sıra dünyanın en gelişmiş uçak içi eğlence sistemi de dahil edildi. Yeni Düsseldorf uçuşlarının bilet satışları çeşitli dağıtım kanalları üzerinden aşamalı bir şekilde yürürlüğe konacak.

Singapur Havayollarının kesin sipariş verdiği 67 adet A350-900 bulunmaktadır ve bunların ilkinin 2016 yılının ilk aylarında teslim edilmesi beklenmektedir.

Singapur Hava Yolları Düsseldorf Uçuş Programı

Uçuş Numarası Uçuş Günleri Kalkış Saati Varış Saati
SQ338

SIN-DUS

Pazartesi, Perşembe, Cumartesi 23:30 06:30 (+1)
SQ337

DUS-SIN

Salı, Cuma, Pazar 11:30 06:10 (+1)

*yerel saatler belirtilmiştir

 

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?