logo

SİNGAPUR AİRLİNES’IN TALİHLİ YOLCULARI UÇTU !

site1

Dünyanın 5 yıldızlı şirketi Singapur Havayolları,  Singapur’un 50’nci kuruluş yıldönümü için 5 kişiyi Singapur’a uçurdu. Peki bu talihli yolcuların ortak özelliği neydi ? İşte cevabı…

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Singapur Havayolları’nın tarifeli uçağıyla bugün Singapur’a uçan talihliler duygularını gazetecilerle paylaştı. 4 talihli www.celebratesg50.com adli siteden yapılan yarışma sonucunda belli olurken, beşinci kişi bir seyahat yazarı oldu. 4 talihlinin ortak noktası hayatlarında ilk kez yurtdışına çıkacak olmaları.

singapur_talihli_1

DÖRDÜ DE İLK KEZ YURTDIŞINA ÇIKIYOR !

Manisa’dan geldiğini ve çok heyecanlı olduğunu söyleyen Meryem Gerçeker, “İşyerindeyken sosyal medyadan gördüm yarışmayı. ‘Ben buna katılmalıyım’ dedim. İçimde bir kıpırtı hissettim, fotoğrafı yayınladım arkasından içimden geçen sözü yansıttım oraya. Kampanyanın akışı ‘Sizi götürelim ama niçin? Bize bir sebep gösterin’ demişti.  Ben de o anki duygularımı yazdım. Yazdığım cümle şuydu: Sevgi kuşun kanadında fakat ben bir kuş olamasam da sessiz bir ülkenin çığlığından sesli bir ülkenin huzuruna kanat çırpmak istiyorum. O yüzden beni seçmelisiniz demiştim. Yurtdışına ilk kez çıkıyorum Singapur’la başlıyorum. İnşallah devamı gelir” şeklinde konuştu.

Gerçeker’in kuzeni Meryem Kurt da, “Birlikte gidiyoruz. Mutluyuz, heyecanlıyız bir an önce uçup oraları görmek istiyoruz. Ben de ilk kez yurtdışına çıkıyorum. Devamı gelir inşallah” sözleriyle duygularını dile getirdi.

singapur_talihli

“MUTLULUKTAN UÇUYORUZ !”

Bir diğer talihli Yıldıray Hoplar da, “Aslında hiç kazanacağımı düşünmüyordum.  Benim yazdığım cümle şu: ‘Artık göğüs kafesimizde kilitli kalan kuşları özgür bırakma vakti geldi geçiyor bile. Ben de daha önce yurtdışına çıkmadım. Singapur benim hayalimdeki ülkeydi, arkadaşlarım vardı orada. Çok mutluyum. Daha uçağa binmeden adeta mutluluktan uçuyorum.  Singapur Havayolları bize rüya gibi tatil verdiği için tüm çalışanlarına ve tüm ekibe çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?