logo

SİNGAPUR AİRLİNES’TAN DÜNYA TURİZMİNE BÜYÜK DESTEK !

singa_turk_manset_son

Singapur Havayolları, Changi Havalimanı Grubu ve Singapur Turizm Ofisi, bugüne kadar yapılmış olan en büyük ortaklıkla, 50. kuruluş yılında turizme verdiği desteği zirveye taşıdı.

Havalimanı ve varış noktası boyunca yaşanan Singapur deneyimi ile ziyaretçi sayısını arttırmayı amaçlayan iki yıllık ortaklık anlaşması imzalandı.

Changi-Airport

20 MİLYON DOLARLIK ORTAK YATIRIM

Singapur Havayolları (SIA), Changi Havalimanı Grubu (CAG) ve Singapur Turizm Ofisi (STB), Singapur ve Changi Havalimanı’na yapılan seyahatlere katkıda bulunmak için ortaya koydukları çabaları, üç şirket arasında şimdiye kadar yapılan en büyük ortaklıkla birleşti. Yeni kurulan ortaklık kapsamında üç taraf da; tatil ve iş nedeniyle Singapur’u ziyaret eden kişi sayısını arttırmak amacıyla 20 milyon dolarlık ortak yatırım yapma kararı aldı.

PAZARLAMA YATIRIMLARINA DESTEK

Proje, Singapur ve Changi Havalimanı’na gelen ziyaretçilere Singapur deneyiminin ulaştırılması ve ticari ortaklar üzerinden tüketicilere yönelik pazarlama çabalarının yoğunlaştırılması ile yürütülecek. Ortaklık, tatilcileri etkilemek için yürüttüğü çalışmalara ilave olarak, MICE (Kongre, Girişim, Toplantı ve Etkinlik) için gelen yolcular için yapılacak pazarlama yatırımlarını da destekleyecek.

singapur_hostes

Ortaklığı değerlendiren, Singapur Havayolları CEO’su Goh Choon Phong “Bu ortaklık, havalimanımızın aktarma merkezi olarak daha fazla geliştirilmesi ve Singapur’un seçilmeye değer bir varış noktası haline getirilmesine olan bağlılığımızın bir göstergesidir. Singapur’a ve Singapur üzerinden yapılan seyahatlerin sürdürülebilir bir biçimde artması için, Singapur Turizm Ofisi ve Changi Havalimanı Grubu ile güçlü olduğumuz yönleri ortaya koyarak yürüttüğümüz yakın çalışmadan çok memnunuz” dedi.

SİNGAPUR DENEYİMİNİ ZİRVEYE TAŞIYACAK

Changi Havalimanı Grubu CEO’su Lee Seow Hiang ise “Bu işbirliğinin en önemli önceliklerinden biri, hem Singapur hem de Changi Havalimanı ile ilgili tüketici bilincini ve algısını güçlendirmeye katkıda bulunacak ortak programların geliştirilmesi ve bunların arttırılmasıdır. Kolektif etki ve kavrayışımızı güçlendirmek ve Singapur deneyimini geliştirme çabalarımızı büyütmek için yapacağımız ortak çalışmaları sabırsızlıkla bekliyoruz” diye konuştu.

YENİ SEYAHAT PAKETİ KEYİF VERECEK !

Projenin en önemli detaylarından biri, Singapore Stopover Holiday seçeneğinin güncellenmiş hali olan Singapore Stopover Premium paketinin uygulanmaya başlanması. Seyahat eden ve farklı ihtiyaçları olan kişilerin bir varış noktası olarak Singapur’dan daha fazla keyif alabilmelerine olanak sağlayan bu yeni ürün, ayırt edici deneyimlerin oluşturulması için üç ortağın yürüttüğü çabaların en sonuncu. Tatilcileri ve iş seyahati yapan kişileri hedefleyen Singapore Stopover Premium paketi; kahvaltı ve Wi-Fi erişiminin olduğu beş yıldızlı otel  seçeneklerinde konaklamanın yanı sıra otel kayıt işlemlerinde öncelik, özel transfer, kaplıca ayrıcalıkları ve alışveriş kuponları gibi özel olanaklar ile ada boyunca çeşitli tatil deneyimi  fırsatlarına erişim imkanları sunuyor.

singapore-1

ÜCRETSİZ PANAROMİK TURLAR

Bu ortaklığın bir diğer özelliği ise, transit yolculara Singapur’un muhteşem tabiatını, tarihi eserlerini ve şehrin siluetini görme imkanı sağlayan ve oldukça popüler olan geliştirilmiş Free Singapore Tour (Ücretsiz Singapur Turu) programını da içermesi. Yakın zamanda yenilenmiş olan bu program; daha büyüleyici manzaralar, fotoğraf çekme molaları, gece ve gündüz boyunca devam eden ilave tur süreleri ile birlikte festival dönemlerinde yapılan ilave gezintilerin de eklenmesiyle daha uzun tur programlarını  kapsıyor. Bunların tamamı, yolcuların Changi Havalimanı’nın ötesine geçip derinlemesine bir Singapur deneyimi yaşamalarını amaçlıyor.

Singapore Turizm Ofisi Genel Müdürü Lionel Yeo konunun detaylarını anlatırken “Hem havayolu şirketimiz hem de havalimanımız, Singapur deneyiminin ayrılmaz parçalarıdır. Sunulan yeni ürünler; Singapur Havayolları, Changı Havalimanı Grubu ve Singapur Turizm Ofisi’nin günümüzün sezgileri kuvvetli yolcularına daha kusursuz ve kapsamlı bir deneyim yaşatmaya kendilerini adadıklarını göstermektedir. Ziyaretçilerin deneyimlerini sürekli olarak yenilemek ve değer katmak için, endüstrinin bir araya gelmesi çok önemlidir ve Singapur Turizm Ofisi, endüstri içinde daha fazla ortaklık kurma düşüncesindedir” dedi.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?