logo

SİNGAPUR HAVA YOLLARI’NDA “UÇTUKÇA DAHA ÇOK KAZAN” DÖNEMİ

tiger_1

Krisflyer üyeleri, artık Singapur Airlines’in düşük maliyetli hava yolu şirketleri,  Scoot ve Tİgerair ile yaptıkları yolculuklarda da mil kazanabilecekler.

29 Eylül 2015 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere KrisFlyer üyeleri, uçuşları için Scoot PlusPerks paketini veya Tigerair FlexiCombo paketini tercih etmeleri durumunda mil kazanma şansını elde edecekler. Sene başında KrisFlyer üyelerinin birikmiş millerini Scoot ve Tigerair uçuşları ve ürünleri için kullanma imkanı sağlanmıştı.

tiger_air

“YOLCULARIMIZIN MİL KAZANMASI BİZİ MUTLU EDİYOR” 

Singapur Havayolları Pazarlama Planlaması Başkan Yardımcısı Sayın Lee Wen Fen “Scoot ve Tigerair ile yaptığımız ortaklığın bir sonucu olarak KrisFlyer üyelerine daha fazlasını sunacağımız için büyük mutluluk duyuyoruz. Üyelerimiz, bu ortaklık ile artık Singapur Havayolları Grubu portföyündeki havayolu şirketleri üzerinden mil kazanabilecek veya millerini kullanabilecekler” dedi.

scoot_air1

“SCOOT HAVA YOLLARI KALİTEDE ÇITAYI YÜKSELTTİ”

“KrisFlyer kendini, üyelerimize sürekli daha heyecanlı ve faydalı hizmetler sunma sözümüzü tutmaya adamıştır” diyerek sözlerine başlayan Scoot CEO’su Sayın Campbell Wilson ise “KrisFlyer mil kazanımı, check-in ve uçağa binme önceliği, koltuk seçimi ve bilet esnekliği gibi avantajları kapsayan yeni bir PlusPerks paketi, Scoot Havayollarının kaliteye ve rakipsiz değerine bağlılığını ortaya koymaktadır. PlusPerks, ‘yol alırken’ Scoot Havayollarını tercih etmeniz için size çok daha fazla neden sunmaktadır” diyerek sözlerini sonlandırmıştır” diye konuştu.

scoot_air

Tigerair CEO’su Lee Lik Hsin da konuşmasında “FlexiCombo, hem tatil hem de iş amaçlarıyla seyahat eden kişilere cazip gelecek olan eklentileri, esneklikleri ve mil kazanımını kapsayan eşsiz bir paketi müşterilerine sunmaktadır. KrisFlyer üyelerine Tigerair ile yaptıkları uçuşlarda mil kazanma fırsatı sunarak KrisFlyer programı ile olan ilişkimizi derinleştirmekten büyük mutluluk duymaktayız” dedi.

PlusPerks paketi, Scoot müşterilerine elverişli yolculuklarda KrisFlyer mili kazanma şansı, daha geniş diz mesafesi bulunan koltuk seçimi, check-in önceliği, uçağa hızlı binme ayrıcalıkları ve herhangi bir idari ücret ödemeksizin bir defaya mahsus tarih veya isim değişikliği fırsatı sunmaktadır.

Tigerair müşterileri; 15 kg bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi, KrisFlyer mili kazanma ve FlexiCombo bileti ile bir defaya mahsus ücretsiz tarih değişimi gibi olanakların keyfini çıkarabilirler.

KRİSFLYER HAKKINDA

KrisFlyer, Singapur Havayollarının özel yolcu programıdır. KrisFlyer üyeleri; Singapur Havayolları, SilkAir, Star Alliance üyesi diğer ortak havayolu şirketlerinin yanı sıra JetBlue, Virgin Australia, Vistara gibi diğer havayolu ortaklarımızla yolculuk yaptıkları zaman mil kazanırlar. KrisFlyer; bankalardan otellere, seyahat hizmetlerinden alışverişe kadar dünya genelinde havayolları dışında 170’den fazla ortakla kapsamlı bir işbirliği yaptığından, üyelerimiz uçuş yapmadıkları zaman da mil kazanmaya devam edebilirler.

KrisFlyer üyeleri, biriktirdikleri milleri 30’u aşkın birinci sınıf havayolunun 170 farklı ülkede 1,000’den fazla varış noktasına giden ödül uçuşlarında kullanabilirler. Üyelerimiz aynı zamanda KrisFlyer millerini kullanarak uçak biletlerini; Singapur Havayolları Süitleri, Birinci Sınıf veya Ticari Sınıf mevkileri ve Singapur Havayollarının bölgesel havayolu şirketi olan SilkAir Ticari Sınıf mevkilerine yükseltmek için kullanabilirler.

KrisFlyer üyeleri, Singapur Havayolları uçak biletlerini singaporeair.com adresinden alırken biriktirdikleri milleri kullanıp artan kısmını da nakit olarak ödeyebilecekleri gibi Ekonomi Sınıfı bilet alırken de diz mesafesi daha geniş olan koltukları tercih etme şansına sahip olacaklardır. Ayrıca üyeler, ortak sadakat programlarıyla millerini puana dönüştürerek daha fazla ödül kazanabilirler.

KrisFlyer, üyelerine daha fazla değer ve fayda sunabilmek adına programı sürekli geliştirmektedir. Singapur Havayollarının yeni online alışveriş merkezi olan “KrisFlyer Spree” ile üyelerimiz; Adidas, Apple, Asos, Bloomingdales, eBay, Gap ve Marks & Spencer gibi 2,000’den fazla küresel ve yerel markanın ürünlerini satın alırken KrisFlyer mili kazanacaklardır.

SCOOT AIRLINES HAKKINDA

Uçuş hayatına 2012 yılının Haziran ayında başlayan ve Singapur Havayolları Grubunun düşük maliyetli orta mesafeli kolu olan Scoot™, o günden bu yana 5 milyondan fazla yolcu taşımıştır. Dünyanın ilk 787 Dreamliner uçak filosu Singapur ile Sydney, Gold Coast, Bangkok, Taipei, Tokyo, Tianjin, Shenyang, Nanjing, Qingdao, Seul, Hong Kong, Perth, Osaka, Kaohsiung arasında uçuşlar yapmaktadır ve yakın zamanda Hangzhou ve Melbourne gibi varış noktalarını da uçuş rotasına dahil edecektir. Scoot, fantastik bilet fiyatlarının yanı sıra müşterilerine eşsiz bir yaklaşım olan Scootitude™ ile emniyetli, güvenilir ve çağdaş seyahat deneyimi sunmaktadır.

Uçak içi kablosuz internet bağlantısı, koltuk elektrik prizleri ve Singapur Havayolları KrisFlyer millerini kazanma ve kullanma gibi birçok fırsat sunan Scoot, AirlineRatings.com adresinde yapılan oylama sonucunda 2015 Yılının En İyi İndirimli Havayolu Şirketi (Asya/Pasifik) seçilmiştir ve Skytrax tarafından 2015 yılının En İyi İndirimli Havayolu Şirketleri listesinde kendine ilk 10’da yer bulmuştur. Scoot havayolları, insanların uzun mesafeleri kat etme şeklini değiştirmeyi amaçlamaktadır. Biletlerinizin rezervasyonunu FlyScoot.com adresinden yapabileceğiniz gibi çağrı merkezimizi de arayabilirsiniz. Daha fazla bilgiyi FlyScoot.com, Facebook.com/FlyScoot veya Weibo.com/Flyscoot adreslerinde bulabilirsiniz.

TİGERAİR HAKKINDA

Tigerair, Singapur Havayolları Limitet Şirketinin alt kuruluşudur ve SGX Mainbord listesindedir. 2004 yılında kurulan Tigerair, ekonomik seyahat seçenekleri ve kusursuz müşteri deneyimi sunan Singapur temelli indirimli bir havayolu şirketidir. Airbus A320 serisi uçuş filosu ile Tigerair, Asya genelinde Singapur, Bangladeş, Büyük Çin, Hindistan, Endonezya, Malezya, Maldivler, Myanmar, Filipinler, Tayvan, Tayland ve Vietnam gibi 39 varış noktasına sefer düzenlemektedir.

Tigerair, artan destinasyon ağı ile gezginlerin yeni yerler keşfedip unutulmaz anılar yaşamasına olanak sağlar. Tigerair en yüksek güvenlik, emniyet ve güvenilirlik standartlarını sürdürmeye kendini adamış bir şirkettir. Daha fazla bilgi için lütfen www.tigerair.com adresini ziyaret edin.

 

APRON24.COM

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?