logo

SİNGAPUR HAVAYOLLARI ÇOCUKLARI UNUTMADI!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Atatürk Havalimanı’na gelen çocuklar, bir günlüğüne hostes ve pilot kıyafetleri giyerek gelen yolcuların işlemlerini gerçekleştirdi.

23 nisan10

23 Nisan Ulusan Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Atatürk Havalimanı’nda çocuklar ve gelen yolcular için beklenmedik bir sürpriz hazırlandı. Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında çocuklar hostes ve pilot kıyafetleri yiyerek kontuarın arka tarafına geçti ve görevlilerin de yardımlarıyla biletlerini almak için gelen yolcuların işlemlerini gerçekleştirdi.

HOSTES KIYAFETLİ ÇOCUKLAR CHECK-İN YAPTI

23 Nisan etkinlikleri kapsamında hazırlanan ve tamamı Singapur Havayolları personellerinin çocuklarından oluşan pilot ve hostesler kontuarda yolculara sürpriz karşılama yaptı. Yolcular ise beklemedikleri durum karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

23 nisan14

Çocuk Bayramı’na özel hostes kıyafetlerini giyerek kontuara geçen Yağmur Tabak, “Bugün boarding kağıtlarını verdik, Ceheck-in yaptık, kontuara oturduk. Singapur hostes kıyafetlerini giydim çok güzel bir duygu. Çocukların hepsi mutlu olsun” dedi. Dünya çocuklarının çocuk bayramını kutlayan minik Deniz Altan ise, “bugün pilot oldum. Kontuarda yolcuların kimliği ve pasaportunda neler varmış, onlara yer açtım uçakta. Buradan tüm dünya çocuklarına benden çok güzel sevgiler yolluyorum” diye konuştu.

23 nisan2Atatürk Havalimanı’na giriş yapan çocukları da güvenlik noktalarında bir sürpriz bekliyordu. Atatürk Havalimanı işletmecisi TAV da çocuklar için bazı hediyeler dağıttı. Havalimanı girişindeki güvenlik noktalarına dağıtılan boyama defteri ve renkli kalemler seyahat etmek için gelen çocuklara hediye edildi.

İŞTE O FOTOĞRAFLAR:

23 nisan11

23 nisan5

23 nisan6

23 nisan7

23 nisan8

23 nisan9

23 nisan14

23 nisan13

23 nisan4

23 nisan12

23 nisan3

23 nisan2

23 nisan1

23 nisan11

 

APRON24.COM

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments