logo

Soğan Suyu İle Zayıflama

Zayıflamak için yüzlerce yöntem bulunmaktadır. İnternetten ulaşabileceğimiz çoğu kür zayıflama konusunda beklenildiği kadar fayda sağlamamaktadır ki bu yüzden de bayanlar şikayet etmektedir.

Soğan Kürü İle Zayıflamak Mümkün Mü?

sağlığı açısından birçok faydası olan soğan, kilo vermek içinde son derece yararlıdır. Yaptığınız egzersiz programının yanına soğan kürünü ekleyebilirsiniz.
Soğanın içinde bulunun enzimler kesildikten sonra kaybolduğu için soğanı direk tüketmeniz zayıflamanız konusunda size yardımcı olmayacaktır. Soğanı direk yemek biraz zor olacağından dolayı soğan suyu (soğan kürü) zayıflamak için en çok tercih edilen yöntem.

Soğan Kürünü Nasıl Hazırlanır?

Soğan kürü hazırlamanın iki yöntemi bulunmaktadır.

1- Soğanları kaynatmak
2- Katı meyve sıkacağı kullanarak soğanların suyunu çıkarmak

1 litre suyu kaynattıktan sonra 2 adet orta boydaki soğanları dörde bölün. Kaynayan suyun içine soğanları atın ve 15-20 dakika boyunca soğanlarla birlikte kaynatın. Bu işlemlerden sonra eskişehir escort 5 dakika boyunca kısık ateşte bekletin.

Soğan Kürünü Nasıl Kullanmalısınız?

Hazırladığınız soğan kürünü her öğünden 20 dakika önce 1 su bardağı miktarında tüketmelisiniz. Aç karnına tüketeceğiniz soğan suyu iştah kesecek ve metabolizmanın hızlı çalışmasını sağlayacaktır. Eğer hazırladığınız soğan kürü artarsa 72 saat içinde tüketilmelidir.

Sadece Soğan Kürü Tüketmenin Ne Faydası Olur?

Soğan kürü ve benzeri kürler metabolizmanın hızlanmasına büyük katkı sağlar. Bu yüzden yapacağınız egzersizlerin yanında size katkı sağlar. Tek başına kullanımda kilonuzu sabit tutmanızı sağlayacaktır. Soğan kürünün faydalarını gözle görmek için bu küre 8 hafta boyunca devam edilmelidir.

Soğan kürünü 8 hafta kullandıktan sonra 10 gün ara verilmelidir. Bu 10 günlük ara metabolizmanızı alıştırmak için yapılmalıdır.

Eğer soğan kürünün tadından olarak rahatsız oluyorsanız içine bir dilim limon sıkabilirsiniz. Bu tadını biraz daha güzelleştirerek daha rahat içmenizi sağlayacaktır.

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments