logo

‘STAR WARS ‘ PERDEDEN ÖNCE GÖKLERDE YERİNİ ALACAK !

Sinema tarihinin bilim kurgu efsane filmi Yıldız Savaşları (Star Wars) serisinin yeni filmi “The Force Awakens”ın (Güç Uyanıyor), vizyona girme tarihi yaklaşırken Japon havayolu şirketi All Nippon Airways (ANA Havayolları), filosuna yeni kattığı Boeing 787 Dreamliner uçağını Yıldız Savaşları filmlerindeki R2-D2 robotu renklerine boyadı.Uçağın yapılan lansmanı renkli görüntülere sahne oldu.

star1

George Lucas’ın dünyanın dört bir yanında milyonlarca hayranı bulunan ve gişe rekorları kıran Bilim-kurgu filmlerinin babası” olarak bilinen “Star Wars” serisinin 7’nci filmi “The Force Awakens (Güç Uyanıyor)” 18 Aralık’ta ABD’de gösterime girecek. Filmin gösterimi yaklaşırken Japon ANA Havayolları Star Wars’ın renklerine bir uçağını boyayarak Star Wars temalı uçağının lansmanını yaptı.

star2

Japon havayolu şirketi filosuna yeni kattığı Boeing 787 Dreamliner’ını özel bir boyama ile filmin robot karakterlerinden R2-D2’nin renklerine boyadı. Star Wars yazısının da yer aldığı uçak ilk seferini 18 Ekim’de Tokyo-Vancouver arasında yapacak.

star3

Uçağın lansmanı renkli görüntülere sahne olurken filmdeki iki robot ile asker karakterle de lansmanda yer aldı.Koltuk başlarına kadar robotun temalarıyla süslenen uçağa özellikle filmin hayranları büyük ilgi gösterdi.

star4

ANA Havayolları ilerleyen dönemde filmin diğer karakterlerine göre de uçaklarını boyamaya devam edecek.

star5

 

GÖKHAN ARTAN/ HABERTÜRK

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?