logo

SUNEXPRESS İLE TÜM İÇ HATLAR 29.99 TL !

Kuruluşunun 10’uncu yılını kutlayan SunExpress, kış tarifesinde iç hatlarda tek yön 29.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçacak.

sunexpress_2

Kış sezonuyla beraber iç hatlarda 10’uncu yılına girecek olan SunExpress, iç hat seferlerinde 29,99 TL’ye tek yön, tüm vergiler dahil seyahat etme imkanı sunacak.

Türk Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress,  2015-2016 kış sezonunda hem iç hatlarda hem dış hatlarda toplam 49 noktaya haftada 714 uçuş ile 135 bine yakın koltuk arz edecek. Kış sezonuyla beraber iç hatlarda 10. yılına girecek olan SunExpress, herkes uçsun diye kış tarifesini her şey dahil 29.99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa açtı. Biletler, havayolunun internet sitesinden satışa sunuldu.

İZMİR’İ MERKEZ YAPTI

2012’de İzmir’i aktarma merkezi yaparak bir ilki gerçekleştiren SunExpress, İzmir-Antalya arasındaki uçuş sayısını günde 4’e, İzmir-Adana arasındaki uçuş sayısını günde 3’e, İzmir ile Kayseri ve Trabzon arasındaki haftalık uçuş sayısını 10’a, Türkiye’nin en uzun iç hat seferlerinden olan İzmir-Van-İzmir hattında ise haftalık uçuş sayısını 18’e çıkartıyor. SunExpress, iç hatlarda uçtuğu 13 noktadan dış hatlarda uçtuğu 30 noktaya İzmir üzerinden bağlantı verecek. SunExpress, kışın rakipsiz olduğu Antalya-Diyarbakır arasındaki haftalık uçuş sayısını ise 10’a çıkaracak.

DIŞ HATLARDA YENİ UÇUŞLAR

Dış hatlarda, Almanya çıkışlı Enfidha (Tunus),  Fuerteventura ile Gran Canaria (Kanarya Adaları-İspanya), Hurghada (Mısır) ve Marakeş (Fas) gibi turistik destinasyonlara bu tarife döneminde de seferler devam edecek. Bunun yanında, önümüzdeki kış tarifesinde de Düsseldorf, Frankfurt, Hannover, Leipzig ve Stuttgart’tan Adana, Alanya-Gazipaşa, Ankara, Gaziantep, Kayseri ve Samsun’a aktarmasız uçuşlar da devam edecek.

İzmir ve Antalya’dan iç ve dış hatlarda en fazla noktaya uçan SunExpress, bu kış sezonunda, önceki kışa göre İzmir ve Antalya’dan uçuş sayısını toplamda yüzde 22 artırarak haftada 714 tarifeli sefer gerçekleştirecek.

 

APRON24.COM

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments