logo

SUNEXPRESS YÖNETİMİNDEN DHMİ’YE ZİYARET

sunexpress_antalya

SunExpress yönetimi Devlet Hava Meydanları İşletmesi Antalya Başmüdürlüğünü ziyaret etti. 

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress’in Genel Müdürü Jens Bischof ve Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan, Devlet Hava Meydanları Antalya Başmüdürü Osman Serdar’ı makamında ziyaret etti.

Antalya havaalanı hakkında Başmüdür Serdar’dan bilgi alan Bischof, SunExpress’in kuruluşundan bu yana Antalya’nın kalkınmasında ve gelişmesinde çok önemli bir rol oynadığını belirtti.

Bischof, “Antalya bizim evimiz, 1989’dan, kuruluşumuzdan beri merkezimiz Antalya. SunExpress Antalya’yla, Antalya da SunExpress ile büyüyor. Bu doğal ortaklık bölgenin refahı için çok önemli. Biz her yıl Antalya’ya milyonlarca turist taşıyoruz. Bunu yapabilmemizin temel etkenlerden biri de her şeyi ile gayet düzgün bir şekilde işleyen bir havaalanının olmasıdır. Bize bu anlamda her türlü desteği veren Devlet Hava Meydanları İşletmesi’ne, Başmüdür Sayın Osman Serdar nezdinde teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

DHMİ Başmüdür Osman Serdar, daha sonra Genel Müdür Bischof ve Genel Müdür Yardımcısı Çalışkan’a Antalya havaalanını gezdirdi.

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments