logo

TAKSİCİLER TÜRKİYE’NİN ‘ENLERİ’Nİ SEÇİYOR…

taksiciler_ilan

Bağcılar Belediyesi ile Atatürk Havalimanı Taksciler Kooperatifi, Türkiye’nin “Enleri”ni seçmek için, sandıkta oy kullanma esasına dayalı bir kamuoyu araştırması başlattı.

lokman_cagrici

ÇAĞIRICI : “TAKSİCİLER FEDAKARCA GÖREV YAPIYOR”

Kamuoyu araştırmasının tanıtım toplantısı Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi lokalinde gerçekleşti.Taksici esnafının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda konuşan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı,”Taksici kardeşlerimizin gece gündüz çok zor şartlarda büyük fedakarlıkla hizmet verdiklerini biliyoruz. Zaman geliyor canlarına bile kastediliyor. Taksici kardeşlerimiz görevleri gereği toplumun her katmanından insanla yüz yüze görüşüyor, dertlerini dinliyor. Bu yüzden bence halkla ilişkiler işini en iyi onlar yapıyor. Türkiye’nin enlerini onların oylarıyla seçerken çok isabetli sonuçlar çıkaracağımıza inanıyorum” dedi.

fahrettin_can

CAN : “EN İYİ SEÇİMİ TAKSİCİLER YAPAR”

Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi Başkanı Fahrettin Can da “Havalimanımız Türkiye’nin vitrini. Bizler bölgenin en çok esnafa sahip taksici kooperatifiyiz. İnsanlar bazen evde eşiyle, çocuğuyla paylaşamadığı sıkıntılarını bize açıyor. Bu yüzden insaf sarrafı sayılırız. Gerçekten Türkiye’nin “Enleri”ni en iyi bizim seçeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

lokman_takside

 

BAŞKAN ÇAĞIRICI DİREKSİYONA GEÇTİ !

Konuşmaların ardından bir takside direksiyona geçen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, aracı sürerek oyların kullanılacağı alana geldi. Başkan Çağrıcı ve Başkan Can, hayırlı sonuçlar çıkması dileğiyle ilk oyları kullandı.

lokman_taksi_oy_1

 

ÖDÜL TÖRENİ 7 NİSAN’DA…

Yaklaşık 36 bin taksici 39 ilçede taksi duraklarında kurulacak sandıklarda oy kullanarak, 46 farklı kategoride Türkiye’nin “Enleri”ni seçecek. Seçimlerle belirlenecek olan; sanat, siyaset, spor, televizyon, iş, edebiyat ve radyo dünyasının başarılı isimleri, 7 Nisan 2015 Salı günü Grand Cevahir Otel’de düzenlenecek programda ödüllerine kavuşacak.

 

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments