logo

‘TAV YATIRIMCI İLİŞKİLERİ’NE ÜÇ ÖDÜL BİRDEN

TAV_IR_TUYID_1

TAV Havalimanları, Türkiye Yatırımcı İlişkileri Derneği (TÜYİD) tarafından düzenlenen “Yatırımcı İlişkileri Zirvesi”nde üç kategorinin tamamında ödüle layık görüldü.

TAV Havalimanları, TÜYİD’in düzenlediği Yatırımcı İlişkileri Zirvesi’nden üç ödülle döndü. TAV, “en iyi faaliyet raporu”  kategorisinde ilk sırada yer alırken, “en iyi internet sitesi” ve “finansal sonuçların paylaşımı alanında en iyi şirket” kategorilerinde de ikinci oldu.

TAV_IR_TUYID_2

TAV Havalimanları Yatırımcı İlişkileri Direktörü Nursel İlgen “Tüm dünyadan finans piyasası katılımcılarının oy kullandığı Extel Anketi’nde yatırımcı ilişkileri alanında üst üste dört yıldır Türkiye’nin en iyi şirketi seçiliyoruz. Bu sonuçların, objektif kriterlere bağlı değerlendirmeler sonucunda verilen TÜYİD Yatırımcı İlişkileri Ödülleri’nde de teyit edilmesinden gurur duyuyoruz. Bu sene de her kategoride tekrar ödül alırken aynı zamanda derecelerimizi geçen seneye göre geliştirdik. Geçtiğimiz yıl boyunca, sürekli inovasyonu teşvik eden kurum kültürümüzün etkisiyle faaliyetlerimizde yaptığımız iyileştirmeler bu sonuçta etkili oldu. Her kategoride ödüle layık görülmüş olmamız, bizi gelecek yıllar için motive ettiği kadar üzerimize sorumluluk da yüklüyor. Bu başarıda emeği geçen çalışma arkadaşlarıma, kurumsal yönetime verdiği önemle bizi destekleyen üst yönetimimize, tüm paydaşlarımıza ve ödül törenini düzenleyen TÜYİD’e teşekkürü bir borç bilirim” dedi.

TÜYİD Yatırımcı İlişkileri Zirvesi bu yıl Conrad İstanbul’da düzenlendi. Yatırımcı ilişkileri ödülleri, bağımsız bir danışmanlık şirketi tarafından yapılan değerlendirme sonucunda belirleniyor ve bu alandaki en iyi uygulamaların desteklenmesini amaçlıyor.

 

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?