logo

TENİS MAÇINA DRONE DAMGA VURDU!

ABD Açık Tenis Turnuvası’nda meydana gelen olayla alakalı olarak polisler soruşturma başlattı.Son yıllarda drone’ların kullanımı bir hayli arttı. Ancak ilginç olayların başkahramanı da oluyorlar. Son olarak ABD Açık Tenis Turnuvası’nda oynanan bir maça düşen drone damga vurgu. Associated Press’in haberine göre Louis Armstrong stadyumunda Flavia Pennetta ve Monica Niculescu arasındaki 2. tur mücadelesinde drone kazası yaşandı.

tenis-macinda-droneKazayla ilgili konuşan bir yetkili hiç kimsenin yaralanmadığını söylerken, turnuva sırasında hiç kimsenin tenis merkezi üstünde drone kullanma yetkisinin olmadığını söyledi. New York Polis Teşkilatı olayla ilgili soruşturma başlattı.

Flavia Pennetta,”Ben bu durumdan biraz korkmuş olduğumu söylemek zorundayım. İlk tepkim bu bir bomba oldu.” dedi. Düşen drone’un sesi 2. sette (5-3) duyulabiliyor. Drone’lar spor ve diğer canlı etkinliklerde giderek güvenlik sorrunu olmaya başladı. Geçtiğimiz sene Sırbistan ve Arnavutluk arasında oynanan Avrupa Şampiyonası eleme maçı da drone yüzüne yarıda kesilmişti.

APRON24.COM

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?