logo

TGS SALDIRIDA 9 ÇALIŞANINI KAYBETTİ

ahl_saldiri

Atatürk Havalimanı’nda görev yapan yer hizmetleri şirketi, TGS’nin 9 çalışanı, terörist saldırı sonrasında hayatını kaybetti. 

Hayatını kaybeden TGS personelinin isimleri şöyle:

Mahmut Çizmecioğlu
Adem Kurt
Muhammed Eymen Demirci
Yusuf Teyfik Haznedaroğlu
Gülşen Bahadır
Çağlayan Çöl
Ercan Sebat
Abdulhekim Buğda
Mahmut Mert

TGS Genel Müdürü Nurzat Erkal, menfur saldırıyla ilgili personele yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:

Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

Atatürk Havalimanında meydana gelen vahim terör saldırısında ne yazık ki hayatını kaybeden ve yaralanan arkadaşlarımız olmuştur. Görevleri başında iken hain saldırı sonucu şehit olarak aramızdan ayrılan çalışma arkadaşlarıma Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm TGS Ailesine baş sağlığı diliyorum. Yaralanan arkadaşlarımızdan bazıları tedavileri sonucu taburcu olmuş bazı arkadaşlarımızın tedavileri ise devam etmektedir. Saldırı sonucu hayatını kaybeden ve yaralanan çalışma arkadaşlarımızın aileleri için gerekli olan her türlü destek tarafımızdan sağlanacaktır. Havalimanındaki güvenlik önlemleri en üst seviyeye çıkarılmış olup, siz değerli çalışma arkadaşlarımdan bu süreçte en önemli beklentim ve ricam yaşadığımız bu acı olayın bizleri yıldırmaması; birbirimize kenetlenerek görevimizin başında olmamızdır. Bu hain saldırıya ve teröre vereceğimiz en güzel cevap birlik ve beraberliğimizdir.

Hayatını kaybeden görev şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralı arkadaşlarımıza acil şifalar diliyorum.

Milletimizin ve tüm TGS Ailesinin başı sağolsun.

S. Nurzat Erkal
Genel Müdür

Apron24.com ailesi olarak, menfur saldırıda hayatını kaybeden TGS çalışanlarına rahmet, başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına ve TGS camiasına başsağlığı ve sabırlar dileriz. Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun.

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?