logo

THY ATLANTA SEFERLERİ NE ZAMAN BAŞLIYOR ?

thy_kalkan1

Türk Hava Yolları, 2016 itibarıyla, yolcu trafiği noktasında dünyanın en yoğun havalimanı, Atlanta Hartsfield Jackson Uluslararası Havaalanı’na direkt uçuş düzenliyor. Atlanta, bayrak taşıyıcı havayolunun Birleşik Devletler’de 9., kıta genelinde ise 13. uçuş noktası olacak.

Dünyada sayıca en fazla ülke ve en fazla enternasyonel destinasyona sefer düzenleyen Türk Hava Yolları, Amerika Birleşik Devletleri’nde sergilediği gözle görülür ivmeye belirgin bir katma değer sağlayacak Atlanta hattını, transfer merkezi İstanbul üzerinden 100’ün üzerinde ülkede 300’e yakın destinasyona bağlıyor. Ayrıca, bu hatla birlikte küresel taşıyıcı, Miami’den sonra Güneydoğu Amerika’da ikinci uçuş noktasına sefer sağlamış oluyor.

ahmet_olmustur_1

Atlanta hat açılışı ile ilgili görüş bildiren Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, “Atlanta’ya direkt uçuş düzenleyecek olmamız, aynı zamanda dünyanın en yoğun havalimanına da sefer sağlayacağımız anlamına geliyor, açıkçası bu bizi oldukça heyecanlandıran bir detay. Uçuşlarımız sayesinde birincil misyonumuz, benzersiz yolcu memnuniyetini kıtanın bu köşesine ve daha da önemlisi yolcu trafiğinin en yoğun yaşandığı bu noktaya da ulaştırabiliyor olmak, hiç şüphesiz bu heyecanımızda en önemli pay sahibi. Sıklıkla ödüllendirilen üstün hizmet kalitemiz ve yenilikçi bakış açımızla tasarladığımız farklı ürün yelpazemizi, Atlanta uçuşlarımızla birlikte çok daha fazla yolcuyla buluşturacak olmamız bizler için oldukça sevindirici” diye konuştu.

Atlanta ve İstanbul arasında günlük düzenlenecek direkt uçuşlar, 16 Mayıs 2016 itibarıyla, Türk Hava Yolları filosundaki Boeing 777-300ER tipi uçaklarla icra edilecek.

Biletleri www.turkishairlines.com web adresi üzerinden satışa sunulan Atlanta-İstanbul uçuşlarının planlanmış tarifeli saatleri;

Uçuş No. Günler Kalkış Varış
TK31 Haftanın tüm günleri IST 13:30 ATL 19:10
TK32 Haftanın tüm günleri ATL 22:00 IST 16:55     +1

Tüm saatler lokaldir.

APRON24.COM

 

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments