logo

THY GECESİNDE ÖDÜL YAĞMURU

Türk Hava Yolları Sudan Hartum Müdürlüğü, dillere destan, THY Tanıtım ve ödül gecesi gerçekleştirdi.

THY Hartum Satış Müdürlüğü tarafından kentteki bürokratlara ve acentelere ve yönelik tanıtım gecesi düzenlendi.

sudan-9

Gecede hem milli şirketin tanıtımı hem de THY Hartum Müdürlüğü’nün kuruma karşı çalışmalarından dolayı kutlama ve teşekkür gecesi düzenlendi.

sudan-2

DAVETLİLERDEN YOĞUN İLGİ…

Davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği geceye 250 kişi katıldı. Etkinlik başından sonuna kadar Sudan‘ın en çok izlenen televizyon kanalı Blue Nile TV tarafından canlı yayınlandı. Organizasyon ülkenin en büyük gazetelerinde de geniş şekilde kaleme alındı. Gecede Sudan Turizm Bakanı, Türkiye’nin Sudan Büyükelçisi  Cemalettin Aydın, Sudan Sivil Havacılık Genel Müdürü, Hartum Havaalanı Genel Müdürü ve yöneticileri de hazır bulundu. THY Hartum Müdürü Okan Uluocak, THY’nin faaliyetlerini davetlilere anlattı.

sudan-5

THY REKLAMLARLA TANITILDI 

Program da THY’nin güncel reklam filmlerinden oluşan bir video gösterisi yapıldı. Yemek öncesi Sudan‘ın en ünlü keman sanatçısının müzik ziyafeti davetlilerden büyük alkış aldı. Yemeğin sonlarına doğru yine Sudan‘ın ünlü ses sanatçılarınca  seslendirilen geleneksel ve popüler Sudan şarkılarına davetliler hep bir ağızdan eşlik etti.

sudan-7

Yemek sonrası 2014 yılı satışlarında kuruma en çok ticari kazancı sağlayan acenteler, plaket takdimiyle onurlandırıldı.  Gecenin sonunda konukların davetiyelerinde yazılı numaralar arasından 2 adet şanslı numara için kura çekilişi yapıldı. Çekişi kazanan davetiyelerin sahiplerine, ücretsiz ekonomi sınıf bilet hediye edildi.

sudan-6

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments