logo

THY MİAMİ SEFERLERİ BAŞLIYOR

miami-5

THY’nin sosyal medyadan da takip edilen, başlayacağı tarih merakla beklenen Miami seferleri yakında başlıyor.

thy_kalkan-ucak-2

Türk Hava Yolları’nın, Amerika kıtasında Buenos Aires, Sao Paulo, Toronto, Chicago, Houston, Los Angeles, New York, Washington, Boston, Montreal ve San Francisco’nun ardından uçuş sağlayacağı 12. nokta olan Miami’ye ilk seferi, 25 Ekim 2015 itibariyle haftanın tüm günleri, karşılıklı olarak icra edilecek.

ahmet_olmustur_1

“THY’NİN DÜNYADA BÜYÜME STRATEJİSİ SÜRÜYOR” 

Kapsamlı uçuş ağı başta olmak üzere, rakiplerinden birçok noktada ayrılan Türk Hava Yolları’nın Miami seferleri hakkında açıklama yapan THY Pazarlama ve Satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur “Türk Hava Yolları’nın dünya geneline yaydığı büyüme stratejisinin Amerika’da da etkin bir şekilde devam etmesi bizi oldukça mutlu ediyor. Geniş uçuş ağımıza dâhil edeceğimiz yeni destinasyonlarımızla da dünyanın tamamına Türk Hava Yolları kalitesini ulaştırmak, bu noktada en etkili motivasyonumuz” diye konuştu.

BİLET FİYATLARI 495 EURO’DAN BAŞLIYOR !

Yolcular İstanbul’dan, Florida eyaletinin ikinci büyük kenti Miami’ye, tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 495 Euro’dan başlayan ücretlerle seyahat edilebilecekler. Ayrıca, Miles&Smiles üyeleri, yeni açılan hatlarda ilk 6 ay boyunca yüzde 25 mil indirimli ödül biletle seyahat ederek, uçuş sınıflarını da yükseltebilecekler.

Miami’ye ait tarifeli uçuş saatleri;

Uçuş No. Günler Kalkış Varış
TK 077 Haftanın her günü IST 13:30 MIA 20:30
TK 078 Haftanın her günü MIA 22:30 IST 16:30 +1

*Tüm saatler lokaldir.

 

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?