logo

THY MİAMİ UÇUŞLARI KAÇ PARADAN BAŞLADI!

thy_kalkan1

Türk Hava Yolları’nın(THY) ABD’deki 8’inci, Amerika kıtasındaki 12’nci uçuş noktası Miami seferleri başladı.

THY’nin, 11 Eylül saldırılarının ardından 1 Ekim 2001 tarihinde durdurduğu Miami seferleri 14 yıl sonra yeniden açıldı. İlk seferle 280 yolcu Miami’ye uçarken uçuşun ev sahipliğini THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı yaptı.

miami-5

AMERİKALILARA UYGUN BAĞLANTILAR SUNACAK

TK77 sefer sayısı ile Boeing 777-300ER tipi uçakla yapılacak seferlerde uçak İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan saat 13.30’da kalkacak ve yaklaşık 13 saatlik uçuştan sonra Miami’ye varacak. İstanbul-Miami seferleri haftanın her günü karşılıklı olarak yapılacak. İstanbul’dan kalkan uçak, saat 19.30’da Miami Uluslararası Havalimanı’na inecek. TK78 sefer numarasıyla yapılacak dönüş uçuşunda uçak saat 21.15’te havalanıp 12 saat sonra ertesi gün saat 16.15’te Atatürk Havalimanı’na inecek. İstanbul-Miami hattı, Afrika’ya, Orta Asya’ya ve Ortadoğu’ya gitmek isteyen ABD’lilere uygun bağlantı imkanları sunacak.

BİLET FİYATLARI 599 DOLARDAN BAŞLIYOR!

Türk Hava Yolları İstanbul’dan Florida eyaletinin ikinci büyük kenti olan Miami’ye açılış için özel bir kampanya yapıyor. Biletini erken alanlar, ekonomi sınıfı, gidiş-dönüş tüm vergiler ve harçlar dahil 599 dolardan başlayan fiyatlarla uçabiliyor. Kampanya 25 Kasım’a kadar geçerli.
Türk Hava Yolları Amerika kıtasında Buenos Aires, Sao Paulo, Toronto, Montreal, Chicago, Houston, Los Angeles, New York, Washington, Boston, San Francisco ve son olarak Miami’ye uçuyor.

ahmet_olmustur_1

OLMUŞTUR: “YENİ KEŞİFLERE ARAÇ OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

Miami seferlerinin başlamasıyla ilgili bilgi veren Türk Hava Yolları Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, “Amerika’daki etkinliğimizi süreklilikle artırıyor olmak bizim için oldukça memnuniyet verici. 15 yüzyılın sonlarında isimlendirilmiş Yeni Dünya, aradan birkaç yüzyıl geçmesine rağmen, günümüzde de birçok birey için hala yeni kapılar ve yeni keşifler anlamına geliyor. Dünyanın hemen hemen her köşesini yolcularına daha da ulaşılabilir kılmayı misyon edinmiş Türk Hava Yolları’nın öncelikli motivasyonu, hiç şüphesiz, birbirinden bağımsız keşiflerin tamamına araç olmanın verdiği mutluluk. Farklı hizmet anlayışımızla, bu mutluluğu, dünyanın sayısız noktasında olduğu gibi Amerika’nın en gözde destinasyonlarından birine, Miami’ye de taşıyacak olmak bizler için son derece keyifli bir deneyim olacak” dedi.

 

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?