logo

THY TEKNİSYENİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI !

tuna_beken

Türk Hava Yolları (THY) Teknik’te bakımını yaptığı uçağın, kanatların arka kısmında yer alan kontrol mekanizmasına sıkışarak hayatını kaybeden teknisyen Tuğrul Tuna Beken, son yolculuğuna uğurlandı.

THY TEKNISYENI TUNA BEKEN'IN CENAZESINDE, THY YONETIM KURULU BASKANI ILKER AYCI, THY GENEL MUDURU TEMEL KOTIL DE BABA TAYFUN BEKEN ILE SAF TUTTU. FOTOGRAF: OZDEN ATIK / ISTANBUL DHA

Atatürk Havalimanı’nda, uçak bakımı sırasında meydana gelen kazada hayatını kaybeden teknisyen Tuğrul Tuna Beken son yolculuğuna uğurlandı. Büyükçekmece Kuba Cami’nde düzenlenen cenaze töreninde Beken’in yakınları taziyeleri kabul etti. Cenaze törenine THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, THY Genel Müdürü Temel Kotil, Hava-İş sendikası Genel Başkanı Ali Kemal Tatlıbal, mesai arkadaşları ile yakınları katıldı.

beken_cenaze_5

KOTİL: “DEĞERLİ BİR ELEMANIMIZDI ÇOK ÜZGÜNÜZ”

Aileye taziyede bulunan THY Genel Müdürü Temel Kotil, “Allah rahmet etsin. Olayın çok detayını bilmiyoruz. İnceleme yapılıyor. Üzgünüz, çok değerli bir elemanımızdı. Ailesine sabır diliyorum” dedi.

beken_cenaze_4

Beken’in kuzeni Korhan Koryürek ise “Kaza dün sabah olmuş. Bakım sırasında kafası flaplara sıkışmış ve orada hayatını kaybetmiş. Bildiğimiz bu kadar, onun dışında bir açıklama duymadık. Olayı araştırdıklarını söylediler. İmkansız bir kaza olduğunu söylüyorlar. Soruşturmalar devam ediyor” diye konuştu.

beken_cenaze

Helallik alınmasının ardından Beken için cenaze namazı kılındı. Namazın ardından Beken’in naşı Güzelce Mezarlığı’nda toprağa verildi. Apron24.com Ailesi olarak, merhum Tuğrul Tuna Beken’e Allah’tan rahmet, başta kederli ailesi olmak üzere tüm dost ve yakınlarına sabırlar dileriz. Mekanı Cennet Olsun.

beken_cenaze2

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?