logo

THY YENİ YÖNETİMİNDEN İLK ATAMA !

Türk Hava Yolları’nın yeni yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı sonunda yeni yönetimin ilk atamaları da yapıldı.

Türk Hava Yolları olağan genel kurulu dün THY Genel Müdürlük Binası’nda gerçekleştirildi. Hamdi Topçu’nun yönetimde olmayacağını açıklamasından sonra, THY Yönetim Kurulu Başkanlığı’na İlker Aycı getirildi.

ilker ayci

Türk Hava Yolları’nın yeni yönetimi, ilk toplantısını bugün gerçekleştirdi. Toplantı sonunda üç birime yeni başkanlar ve yöneticiler atandı.

BAŞKANLIKLARA YENİ İSİMLER GELDİ

Denetimden Sorumlu Komite Başkanlığına Muzaffer Akpınar, Kurumsal Yönetim Komitesi Başkanlığına Arzu Akalın’ı ve Riskin Erken Saptanması Komitesi Başkanlığına İsmail Cenk Dilberoğlu getirildi.

THY’den KAP’a yapılan açıklamada “Denetimden Sorumlu Komite’ye Komite Başkanı olarak Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Mehmet Muzaffer Akpınar’ın, Komite üyesi olarak Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Sn. İsmail Cenk Dilberoğlu’nun;Kurumsal Yönetim Komitesi’ne Komite Başkanı olarak Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Arzu Akalın’ın, Komite üyeleri olarak Yönetim Kurulu Üyeleri Sn. Mehmet Büyükekşi ve Sn. İsmail Gerçek ile Sermaye Piyasası Kurulu II-17.1 nolu Kurumsal Yönetim Tebliği gereğince Yatırımcı İlişkileri Müdürü Sn. Duygu İnceöz’ün, Riskin Erken Saptanması Komitesi’ne Komite Başkanı olarak Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Sn. İsmail Cenk Dilberoğlu’nun, Komite üyesi olarak Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Mehmet Muzaffer Akpınar’ın atanmalarına karar verilmiştir” denildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?