logo

THY’DEN 109 EURO’YA UÇURAN KAMPANYA !

Türk Hava Yolları, Ukrayna, Balkanlar ve Kafkaslar’a gidiş-dönüş her şey dahil 109€’dan başlayan fiyatlarla uçuş imkanı sağlayan bir kampanya başlattı.

Son dört yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” seçilen Türk Hava Yolları, transfer merkezi İstanbul’dan Ukrayna’da Kiev, Odessa, Dnepropetrovsk, Kherson ve Lviv’e 109 Euro’ya; Balkanlar’da Belgrad, Kişinev, Podgorica, Saraybosna, Tiran, Üsküp ve Priştine’ye 109 Euro’ya; Zagreb ve Ljubljana’ya 139 Euro’ya; Kafkaslar’da Batum ve Tiflis’e 109 Euro’ya, gidiş-dönüş her şey dahil uçuş olanağı sağlıyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Ukrayna’nın tümüne; Balkanlar’ın Belgrad, Kişinev, Podgorica, Saraybosna, Tiran, Üsküp ve Priştine şehirlerine vizesiz; Kafkaslar’ın Tiflis ve Batum şehirlerine ise pasaporta gerek duymadan sadece kimlik kartı ile giriş yapabiliyorlar.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, uçuş biletlerini 16 – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında satın almaları halinde, seyahatlerini 01 Mart 2015 -30 Nisan 2015 tarih aralığında gerçekleştirebilecekler.

Her şey dahil 109 Euro’dan başlayan uçuş biletleri Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesi ücretleri olmakla birlikte, bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebiliyor.

Kapsam dışı seyahat dönemleri ve kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web adresinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabiliyor.

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments