logo

THY’DEN BARİ HATTINDA MUHTEŞEM AÇILIŞ !

thy_bari_kordela_iceri_1

Türk Hava Yolları’nın, İtalya’da Roma, Venedik, Milano, Torino, Napoli, Bologna, Cenova, Katanya ve Pisa’ nın ardından uçuş sağladığı 10. nokta olan Bari’ye ilk sefer dün gerçekleşti. Hat açılışı şerefine düzenlenen karşılama programında muhteşem görüntüler yaşandı.

thy_bari_karsilama_1

HALK OYUNLARI EŞLİĞİNDE PASTA KESİLDİ !

Türk Hava Yolları’na ait ilk seferi yapan uçak saat 15.00’da Bari’nin Puglia Havalimanı’na iniş yaptı. İlk seferin açılış kurdelası, Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, İtalyan yetkili Guiseppe Acierne ve diğer ilgililer tarafından kesildi. Apronda İtalyan dansçıların, yöresel kıyafetlerle sergiledikleri birbirinden hareketli halk oyunları, büyük alkış aldı.

thy_bari_pasta

Puglia Uluslararası Havalimanı’nda düzenlenen muhteşem açılış programında konuşan, Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, “Bari İtalya’da 10’uncu uçuş noktamız. İtalya, Almanya’daki 14, Rusya’daki 10 noktamızla beraber en çok uçuş yaptığımız 3. ülke oldu. Türkiye ile İtalya arasında büyük bir turistik açısından büyük bir trafik var. Bugün uçağımıza baktığımızda yolcularımızın yüzde 90’ı Türkiye’den geliyordu.Türk Hava Yolları Dünyada en fazla noktaya uçak havayolu olarak hem Bari’ye çok fazla yolcu getirecektir, hem de Bari’den çok fazla yolcu götüreceğiz. Aynı zamanda Türkiye ile İtalya arasında ekonomik hacmin uçaklarımıza yansıyacağını düşünüyorum. Ortadoğu’dan Uzakdoğu’dan çok fazla turist taşıyacağımıza inanıyoruz. Bugün itibariyle Bari Dünya’ya İstanbul üzerinden bağlanacak. Biz dünyada en fazla ülkeye uçan havayoluyuz. Bari’den dünyanın her hangi bir noktasına uçmak isteyen yolcunun İstanbul üzerinden istediği noktaya uçabilecek” dedi.

thy_bari_ucak

BARİ SEFERLERİNİN PROGRAMI

Atatürk Havalimanı’ndan gerçekleşecek olan Bari seferleri Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada 4 sefer karşılıklı olarak gerçekleşecek. Yolcular Bari’ye, açılışa özel tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 99 Euro’dan başlayan fiyatlarla seyahat edilebilecek.

 APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?