logo

THY’DEN ÖĞRENCİ İNDİRİMİNDE BÜYÜK KOLAYLIK

miles_smiles

Türk Hava Yolları’ndan öğrencilere, Miles&Smiles üyeliği ile belge ibrazı gerekmeksizin indirimli uçuş imkânı…

THY’nin öğrenci yolcularına sunduğu indirimlerden yararlanma koşulu olan “öğrenci kimliği ibrazı” uygulaması kaldırıldı.

THY’nin konuyla ilgili açıklaması şöyle:

Geliştirilen projeyle Türk Hava Yolları ve Anadolujet seferlerinde indirimli bilet ile seyahat edecek Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ve Yükseköğretim Kurulu (YÖK) veri tabanına kayıtlı 12-24 yaş arası öğrenci yolcularımız, Miles&Smiles üyesi olarak belge ibraz etmeksizin kolaylıkla indirimli uçuş hakkına sahip olabilecekler.
Kademeli olarak hayata geçecek uygulamanın 25 Mayıs 2016 tarihinden itibaren geçerli olacak ilk fazı Türkiye’den düzenlenen öğrenci biletlerini kapsıyor.

İndirimden faydalanabilmek için;

Öğrenci yolcularımızın, biletleme işlemi öncesinde Miles & Smiles üyesi olması,
Türk Hava Yolları internet sitesinde yer alan Miles & Smiles profil sayfasındaki kişisel bilgiler alanına (https://www4.thy.com/tkmiles/login.tk?lang=tr) öğrenci bilgisinin yolcularımız tarafından kayıt edilmiş olması gerekmektedir.

Yolcularımız indirimli biletlerini Türk Hava Yolları Satış Ofislerinden, Türk Hava Yolları Çağrı Merkezinden veya anlaşmalı seyahat acentelerinden alabilirler.

Engelli indirimi ve bebek, çocuk gibi yaşa bağlı indirimden yararlanan yolcularımızın ilgili belgelerini ibraz etme koşulu devam ediyor. Bu yolcularımızın da belge ibrazı gerekmeksizin indirimli uçuş gerçekleştirebilmelerine olanak sağlayacak sistemsel altyapı çalışmalarımız sürüyor.

 

APRON24.COM

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments