logo

THY NÜRNBERG GECESİNE YOĞUN İLGİ!

Türk Hava Yolları’nin Nürnberg 4’ncü Partnerler Tanıtım Toplantısına, havacılık camiası ve acentalar yoğun ilgi gösterdi.

Türk Hava Yolları tarafından düzenlenen Almanya’nın Nürnberg 4’ncü partnerler tanıtım toplantısında konuşma yapan THY Nürnberg İstasyon Müdürü Dr. Osman Nuri Bakırcı, “Almanya’nın tarihi kentlerinden biri olan Nürnberg’i tanıtmak için tüm yolcularımızı bekliyoruz” dedi.

Türk Hava Yolları ev sahipliğinde İstanbul WOW Hotel’de düzenlenen THY Nürnberg hattı tanıtım toplantısına Alman yetkililerin yanı sıra Türk seyahat acentaları da katıldı. Gecede bir konuşma yapan Türk Hava Yolları Nürnberg İstasyon Müdürü Dr. Osman Nuri Bakırcı, “Nürnberg, Türk Hava Yolları’nın en eski uçuş noktalarından biri. Şehir hem tarihi bakımından hem de fuarcılık bakımından Almanya’nın en önemli noktalarından biri. Türk Hava Yolları, 1973 yılında Nürnberg’e ilk seferini gerçekleştirmiş ve o tarihten beri havacılık anlamında hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Bunun yanında burada yaptığımız sponsorluk anlaşmalarıyla Nürnberg’in tanıtımı için elimizden gelini yapıyoruz. Bugün Alman partnerlerimizle birlikte Nürnberg’e daha çok turist gelmesi ve Türkiye’de daha çok tanıtmak için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

THY_nurnberg

Konuşmaların ardından müzik ziyafetiyle davetliler hoş dakikalar yaşarken, gece sonunda yapılan çekişle davetliler çeşitli hediyeler kazandı.

 

İbrahim Yıldız/DHA

 

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments