logo

TİFLİS’E GİDİŞ-DÖNÜŞ 84 EURO’YA UÇURUYOR

AtlasGlobal Tiflis’e, gidiş-dönüş 84 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçuruyor.

AtlasGlobal, 2013 yılından beri tarifeli seferler düzenlediği Gürcistan’ın başkenti Tiflis’e şimdi gidiş-dönüş 84 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçuruyor. 24 Nisan’a kadar biletini alan yolcular, 01 Mayıs-15 Temmuz 2015 tarihleri arasında yapacakları seyahatlerde bu özel fiyattan yararlanabiliyor.

Yenilenen kurumsal kimliği ile yolcularına yurt içinde ve yurt dışında konforlu uçuşlar sunan AtlasGlobal, Gürcistan’ın başkenti Tiflis’e özel fiyatlarla uçuş imkanı sunuyor. AtlasGlobal’in İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan her gün gerçekleşen Tiflis uçuşlarına 24 Nisan’a kadar bilet alanlar, 01 Mayıs-15 Temmuz 2015 tarihleri arasında gidiş-dönüş her şey dahil 84 Euro’dan başlayan fiyatlarla seyahat etme imkanı yakalıyor.

atlasglobal_1

ÇOK RAHAT KOLTUKLARLA UÇURUYOR

AtlasGlobal ile Tiflis’e EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcular, özel olarak tasarlanmış 77cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz zengin yiyecek ve içecek ikramı, ücretsiz online check-in gibi hizmetlerden yararlanıyor. EkonomiPlus’ın yanı sıra AtlasGlobal, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına Business Class alternatifi de sunuyor.

AtlasGlobal yolcuları yurt içinde Antalya ve İzmir’den, yurt dışında ise Kıbrıs ve Londra’dan İstanbul bağlantılı olarak uygun bekleme süreleri ile Tiflis’e rahatça seyahat edebiliyor. Üstelik yolcular, Gürcistan’a pasaport veya vizeye ihtiyaç olmadan sadece kimlikleri ile kolayca giriş yapabiliyorlar. Gidiş-dönüş her şey dahil 84 Euro’dan başlayan Tiflis uçuşlarının biletleri www.atlasglb.com web sitesinden satın alınabiliniyor.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?