logo

TURİZM DEVİNDEN TÜRKİYE’YE TAM DESTEK

DARBE GİRİŞİMİNİN TURİZMDEKİ ETKİLERİNİN DEĞERLENDİRİLDİĞİ TOPLANTIYA, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL, TURSAB BAŞKANI BAŞARAN ULUSOY, TÜROFED BAŞKANI OSMAN AYIK, AKTOB BAŞKANI YUSUF HACISÜLEYMAN İLE THOMAS COOK ŞİRKETİNİN İKİNCİ YÖNETİCİSİ (CCO’SU) BJÖRNE SANDSTRÖM İLE TURİZM SEKTÖRÜNDEN TEMSİLCİLER KATILDI. (ARİF KAPLAN/ANTALYA-İHA)

Thomas Cook CCO’su Björne Sandström, “Türkiye’nin verdiği mücadele aynı zamanda Thomas Cook’un da mücadelesidir, aynı teknedeyiz ve yola birlikte devam edeceğiz” açıklaması ile Türk turizmine tam destek verdi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve turizmcilerle biraraya gelenThomas Cook CCO’su Björne Sandström sektöre pozitif ve güçlü işbirliği mesajları verdi.

Thomas Cook CCO’su Björne Sandström en önemli destinasyonların başında gelen Türkiye ile eski ve güçlü bağlarımız ve iş ortaklığının devam ettiğini belirterek, “Türkiye şu anda zor bir dönemden geçmekte ancak Thomas Cook Grubu bu dönemde de Türkiye’ye tüm desteğini vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin verdiği mücadele aynı zamanda Thomas Cook’un da mücadelesidir, aynı teknedeyiz ve yola birlikte devam edeceğiz” dedi.

“Şu anda ihtiyacımız olan istikrar ve medyada çıkacak olumlu haberlerdir” diyen Sandström, şunları aktardı: “Sayın Belediye Başkanı Menderes Türel ve değerli STK yetkililerinin yurt dışında gerçekleştirdikleri tanıtım çalışmaları çok faydalı olmuştur ve bunların devamı önemlidir. Otelci partnerlerimizin de desteklerine çok teşekkür ederiz. Misafirlerimiz tatilleri boyunca zamanın yüzde 90’ını otelde geçirmektedir, Türkiye’deki fiyat-kalite ilişkisi diğer destinasyonlarla kıyaslanmayacak kadar üst düzeydedir.”

thomas_cook_cco_ Björne Sandström1

İYİ VE KÖTÜ GÜNDE TÜRKİYE’NİN YANINDAYIZ

Son bir haftada İngiliz ve İskandinav pazarlarından talepte önemli artışlar elde ettiklerini anlatan Sandström, “Türkiye’nin normalleşmesiyle talebin geri geleceğine inancımız tamdır. Bunu başarabilmek için uçak kapasitelerine ihtiyacımız vardır ve bu konuda uçak desteği bizim için çok önemlidir. Türkiye’nin tekrar eski günlerine döneceğine hiç şüphemiz yok, bunun ne kadar hızlı olacağı bizlerin elindedir. Bir elin nesi var iki elin sesi var. İyi günde de kötü günde de Türkiye’nin yanındayız ” diye konuştu.
APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?