logo

TÜRK YILDIZLARINDAN MÜJDELİ UÇUŞ!

turk_yildizlari_mujde

Türk Hava Kuvvetleri’nin gökyüzündeki milli takımı Türk Yıldızları, bugün sosyal medya hesaplarında paylaştığı video ile adeta müjdeli haberi verdi.

Kırmızı beyaz uçakları, gökyüzündeki uyumları ve cesaretleri ile milletimizin göğsünü yurt içi ve yurt dışındaki etkinliklerde tekrar tekrar kabartan Türk Yıldızları bugün paylaştığı video ile adeta müjdeli bir haber verdi. 13 Mart 2012’de Türk Yıldızları ailesinin seçkin üyelerinden Hv.Plt. Yzb. Ümit Özer’in eğitim uçuşu dönüşünde yaşadığı kaza ile şehit olması sonrasında 8’li uçuşlarına ara vermek zorunda kalan Türk Yıldızları, bugün paylaştığı video ile uzun süre sonra ilk kez 8 uçağın beraber uçtuğu bir görüntü paylaşmış oldu.

Hv.Plt. Yzb. Ümit Özer’in şehadeti ve 134’üncü Akrotim Filo Komutanlığı’nda yaşanan ayrılıklar sebebiyle uzun süredir 8 uçak ile gösteri yapamayan Türk Yıldızları, pilot eğitimleri sürecine ile beraber uzun süre sonra ilk kez 8 uçağın kolda uçtuğu bir görüntü paylaştı. İşte Türk Yıldızları’na ait sosyal medya hesaplarından “Yuvamıza döndük! Barış Kartallarımızdan ‘Doğu’ güzel bir sürpriz yaparak bizi karşıladı” başlığıyla bugün paylaşılan o görüntü…

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?