logo

UFO’LARA İNANAN KAPTANI PSİKİYATRİSTLER DOĞRULADI

UFO GÖRÜP İNANDIĞINI AÇIKLAMIŞTI !

ufo_kaptan

THY’de yıllarca pilotluk yapan İbrahim Bilir, yaşadığı bir olay sonrasında, UFO’lara inandığını açıklamıştı. Bilir UFO’yu yardımcı pilotun da gördüğünü, o zaman gerçekliğine kanaat getirdiğini belirtmişti.

Psikiyatristler, iki kişinin aynı anda aynı halüsinasyonu görmesinin imkansız olduğunu belirterek, İbrahim Kaptanı doğruladılar.

Türk Hava Yolları’nda yıllarca görev yaptıktan sonra son uçuşunu yaparak emekli olan kaptan pilot İbrahim Bilir, UFO’ların varlığına artık inandığını söyledi. Bilir, 5 yıl önce Osaka-İstanbul uçuşu sırasında yaşadıklarını şöyle anlattı:

“UFO’YA İNANMIYORDUM GÖREVDE İNANDIM”

“Osaka’dan dönüşte aynı rotada devam eden biz de dahil 4 uçağın ekibi o nesneyi gördük. Geldi üstümüze çıktı. Sağ çaprazda üstümüzde devam etti. Kuvvetli bir ışık gördük, gümüş renginde ve bakamıyorsunuz UFO’nun şeklini görmedik. Çok yakınımıza geldi. UFO’ya ben inanmıyordum, o görevde inandım. 5 senedir inanıyorum.”

ufo_ay

“HALİSÜNASYON OLSA 4 KİŞİ BİRDEN GÖRMEZDİK”

Tecrübeli Kaptan Bilir UFO’yu gördüğü anları “3 pilot uçuyorduk. Kalkıştan 6 saat sonra 38 bin feet’te (11 bin metre) 4 uçak aynı yönde uçuyorduk. Önümdeki yine THY’nin Şangay’dan gelen uçağı, arkamdaki Lufthansa uçağı vardı. Yaklaşan kuvvetli bir ışık gördük. Çok yakınımıza geldi. Gümüş renginde ve bakamıyorsunuz; gözlerinizi açamıyorsunuz. İnanılmaz bir güç, kuvvet vardı onda. Değişik bir şey, yakıyor gözünüzü. Bizim uçaktaki her 3 pilot da gördü. O geldi üstümüze çıktı. Sağ çaprazda üstümüzde devam etti. Bunlar 35-45 saniye arasında gerçekleşti. Dolayısıyla 4 ekip aynı anda görüyor. İşin garip tarafı herkes kendi üstüne geldiğini sanıyor. Bir kişi olsam halüsinasyon dersin ama 4 uçağın da ekibi gördü ” sözleriyle anlattı.

alanur_ozalp

PSİKİYATRİSTLER İBRAHİM KAPTANI DOĞRULUYOR

Psikiyatristler, iki kişinin aynı anda ve aynı halüsinasyonu görmesinin imkansız olduğunu belirtiyor. Görüşlerine başvurduğumuz Uzman Psikolog Alanur Özalp, “THY Kaptanı İbrahim Bilir, UFO’yu sadece kendisinin değil, yardımcı pilotun, hatta aynı hatta uçan Lufthansa pilotlarının da gördüğünü söylüyor. Eğer durum böyle ise bu kesinlikle halüsinasyon olamaz. Çünkü hem öğretide hem de pratikte böyle bir şey mümkün değil. Birden fazla kişinin aynı anda aynı halüsinasyonu görmesi imkansız. Gördükleri cisimler UFO’lar veya başka bir şey olabilir. Bunu sadece görenler bilir. Ancak açıklamalara bakılırsa görülen halüsinasyon değil, gerçeğin ta kendisidir” diye konuştu.

KAPTAN SELAHATTİN SİVRİ DE GÖRMÜŞ !

THY kaptan pilotlarından Selahattin Sivri de 1989 yılının Ekim ayında Zürih-Antalya seferini yaparken uçan daire gördüğünü açıkladı.  Sivri “Yugoslavya hava sahasında sol üstümde, 2 bin metre uzaklıkta bir cisim gördük. Önce uçak zannettik. Ancak ışık kümesi dikkatimizi çekecek şekilde keskinleşince, ne olduğunu merak ettik. Işık kümesi, 10 dakika sonra önümüze geçti. Birdenbire 3 ana renge büründü. Normal uçaktan birkaç misli büyük bir şekilde önümüzde uçmaya başladı. İstanbul kule ile bağlantıya geçtiğimizde böyle bir cisim görmediklerini söylediler. Cisim, rengarenk ışıklarını saçarak 44 bin feet’e yükseldi ve beyaz ışık topu haline dönüştü. Sonra keskin bir beyaz ışık topu halinde yükselerek kayboldu” diye konuştu.

 

APRON24.COM/ÖZEL HABER

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?