logo

ÜNLÜ İŞADAMI HOSTESE TECAVÜZLE SUÇLANIYOR!

kabin_taciz

İngiltere’nin Buckinghamshire bölgesinde yaşayan mersin escort 65 yaşındaki milyoner ünlü iş adamı John Campbell, internet sitesi aracılığıyla tanıştığı bir kabin memurunun içkisine ilaç atıp daha sonra da ona tecavüz etmekten suçlu bulundu.

tecavuz

Olaydan önce ismi basına açıklanmayan kadınla altı ay ilişki yaşadığını ve söz konusu günde de onunla rızasıyla ilişkiye girdiğini söyleyen Campbell, Amersham Kraliyet Mahkemesi’nde görülen davada jüriyi ikna etmeyi başaramadı.

Kurban verdiği ifadede sanığın ikram ettiği içkiyi içtikten sonra hastalanıp bilincini kaybettiğini ve kendine geldiğinde çıplak olduğunu söyledi.

Campbell’in kendisini gıda zehirlenmesi geçirdiğine ikna etmeye çalıştığını söyleyen kabin memuru, Campbell’in içkisine uyuşturucu karıştırdığından şüphelendiğini ve havayolu çalışanlarına uygulanan rastgele uyuşturucu testlerinde sorun yaşamamak için gidip özel bir kurumda test yaptırdığını söyledi.

Doktorların vücudunda uyuşturucu kalıntılarının bulduğunu söyleyen kadın, bu bilgiyi edindikten sonra polise gidip şikayetçi olduğunu söyledi. Hapis cezası alması beklenen Campbell’in kaderinin 18 Aralık’ta yapılacak duruşmada belli olacağı açıklandı.

 

Kaynak:www.hurriyet.com.tr

0 0 vote
Article Rating

Share
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments