logo

ÜNLÜ OYUNCU TANINMAMAK İÇİN BAŞINI KAPATTI !

Kurban Bayramı’nın ilk günü Almanya’ya giden Meryem Uzerli, Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi. Tanınmamak için gözlük ve şapka takan oyuncunun çabası işe yaramadı.

MERYEM UZERLİ3
Meryem Uzerli, Kurban Bayramı tatilini geçirmek üzere Almanya’ya gitti. Bayramın ilk günü sabah erken saatlerde Atatürk Havalimanı’na giden ünlü oyuncu, tanınmamak için tedbir aldı.

MERYEM UZERLİ4

Gözlük ve şapkayla kamufle olmayan çalışan Uzerli, önünü göremeyince yürümekte de zorlandı. Havaalanı personelinin yardımıyla Dış Hatlar Gidiş kapısına giden Uzerli, kamuflajın işe yaramadığını ve gazetecilerin görüntü aldığını fark edince “Hayırlı bayramlar olsun” dedikten sonra lounge girişine yöneldi.

MERYEM UZERLİ2

ARTIK HEP İSTANBUL’DAYIM

Ancak girişte kuyruk olunca beklemek zorunda kalan oyuncu, gazetecilerle sohbet etti.Murat Yıldırım’la başrolünü paylaşacağı “Cesaret” dizisinin çekimlerinin haftaya başlayacağını belirten oyuncu, “Birkaç güne geri geliyorum. Artık hep İstanbul’dayım. Haftaya dizinin çekimleri başlıyor” dedi.

MERYEM UZERLİ1

“Muhteşem Yüzyıl”da canlandırdığı Hürrem karakteriyle ünlenen Uzerli, dizinin devamı olarak çekilen “Kösem Sultan”la ilgili soruları da yanıtladı. Dizi için hazırlanan tanıtım filmini izlediğini söyleyen ünlü oyuncu, “Dizi çok güzel olacak. İyi ki düşünmüş, yapmışlar. Gördüm oynayanları da çok iyi çok” dedi. Uzerli, dizide rol alacak kadın oyuncular için ise “Kadınlar da çok güzel” yorumunda bulundu.

 

APRON24.COM

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?